Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől véres a lány degum...

Mitől véres a lány degum ivarszerve?

Figyelt kérdés
Van egy degu párom, abból a három hónapos lány degunak véres az ivarszerve. Mitől lehet?
2009. okt. 30. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem szülés után volt ilyen (mármint a csincsimnek) néz meg nincs-e vmelyik degu alatt kisdegu, én sem vettem a kiscsincsit 3 napig észre mert az apja alatt volt...
2009. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy tüzel? illetve nem tudom hogy ilyen vane a deguknál, nemv agyok deguszakértő, de pl a kutya is otthagyja a nyomot ilyenkor
2009. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hü de gyorsak vagy tok köszi

néztem a ketrecet de semmi, remélem a tegnapi takaritáskor nem dobtuk ki őket :) :)

2009. okt. 30. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Hááát,nemtudom lehet h hallottál már róla hogy a hörcsög néha,vagy gyakran megeszi a kölykeit...na most nem lehet tudni...


a másik variáció pedig: lehet h Menstruál???

2009. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jajj bocsáss meg nem nagyon látok,nemvettem észre hogy degu...akkor vagy szült,vagy menstruált...
2009. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!