Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Minden ami egy csincsillával...

Manóka66 kérdése:

Minden ami egy csincsillával kapcsolatban lehet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy csincsillát,de nem tudom pontosan,hogy alá forgácsot raknak inkább,vagy ha alomra szoktatnám az higiénikusabb lenne-e? És pontosan,hogyan lehet alomra szoktatni? Mit nem ehet? Hogyan rendezzem be a ketrecet? A csincsilla mennyire büdös? Olyasmi mint egy kis rágcsáló,mondjuk hörcsög,vagy inkább nyúl szaga van? Hogyan tarthatom tisztán és szagmentesen?

Köszi a válaszokat előre is :)

Ui : Bocs,ha sok hülye kérdésem van,de szeretnék tisztában lenni vele,mielőtt kisállatot vállalok :)


2013. aug. 28. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az, hogy KÉT csincsillát szeressél, mert társas állatok.
2013. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy kennelest. Ő mindenre választ fog adni. :)

Milyen alomra? O.o


Homok azért kell neki mert abba "fürdik" azzal lesz szép tiszta a szőre és az se mindegy, hogy milyen homok... Nagyon nagy ketrec kell neki amibe tud mozogni. Mindenre alaposan oda kell figyelni. Külön a táplálására is oda kell figyelni.. Külön tápra is figyelni... Mert nem jó neki az egyszerű hörcsögös táp..ugyanis rajt van a csincsilla de a legjobb kifejezetten a csak Csincsilla táp... Meg az a sok zöldség... Amúgy googlezz rá.. GOOGLE A BARÁTOD!


Az internetről tudunk mi is mindent.. ne legyél lusta nézz utána! De választhatnál más állatot is mert azért egy kezdős csincsillásnak ez a feladat nehéz lesz..főleg ha nem kennelből veszed ahol ellátnak rengeteg hasznos tanáccsal...de majd idővel belerázkódsz..

2013. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 2. kommentelő... Nagy ketrecem van,tudom mit kell adni egy csincsillának enni.. Az alomra szoktatást úgy értem,hogy nem az egész ketrec alja alom,hanem alomtálcába végzi a dolgát... Érted?! És Google a barátom?? Hát igen! Amit keresel,sosem találod pontosan... És szerintem a kérdés egyszerű volt... Mivel szinte minden állatban, nőstény és hím között is van különbség. Erre lettem volna kíváncsi,de köszi a felvilágosító választ!
2013. aug. 30. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!