Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sürgős! Tehetünk valamit...

Sürgős! Tehetünk valamit myxomatozisban szenvedő nyusziért vagy altassuk el?

Figyelt kérdés
nem tudom mennyire számít előrehaladottnak,a szeme alatt hólyagos de nem váladékozik,a fülén is vannak jellegzetes foltok és nehezen vesz levegőt. azt olvastam hogy nem minden esetben halálos,van hogy magától vagy állatorvosi kezeléstől elmúlik igaz ez? attól félek hogyha elkezdünk kísérletezni hogy megmaradjon,csak tovább szenvedne aztán úgyis meghalna. ugyanakkor mi van hogyha simán felépülne mi meg elaltatjuk? mi lenne számára a legjobb? 8 hónapos újzélandi anyanyusziról van szó
2013. aug. 30. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
VIDD EL AZ ÁLLATORVOSHOZ,MÉG MA!!!Az orvos tanácsát kérd ki!
2013. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:

Sok túlélő van, de általában hegesek maradnak. Akik nem társállatnak tekintik a nyulakat, hajlamosak kijelenteni, hogy úgyis menthetetlen, hogy ne kelljen utána az elcsúnyult állatot megtartaniuk.

Nem egy egyszerű betegség, de ha fontos neked az a nyúl, akkor mindenképpen vidd orvoshoz minél előbb. Ha átvészeli, teljes nyúléletet élhet.

2013. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elmentünk pénteken orvoshoz, végül a kezelés mellett döntöttünk és egyenlőre nagyon jó állapotban van szerintem túléli :)
2013. szept. 3. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!