Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért nem segítenek az operatő...

Miért nem segítenek az operatőrök a szenvedő állatokon?

Figyelt kérdés
natgeowild-en néztem valamelyik nap egy oroszlános dokumentum filmet melyben egy anyanősténynek volt két kis oroszlánja , az egyik kicsit a bivalyok megölték a másiknak pedig eltörték a lábát és a gerince is eltört. tudom hogy ez a természet rendje de annyira szívszorító volt látni h a kicsit egyedül otthagyta , és az magatehetetlen volt. :'( ilyenkor miért nem segítenek az operatőrök rajta ? vagy mikor egy pici oroszlán bébi éhezik miért nem nyújtanak neki segítséget ?? :'(
2013. febr. 22. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert ahogy te is mondtad, ez a természet rendje. én is sajnálom, biztos, hogy ők is sajnálják, de ennél jobban már nem szabad beleszólni a természetbe.

régebben én is gondolkoztam ezen, de már, végiggondolva, ha most ők beleszólnak abba, hogy a bivaly ne ölje meg az oroszlánt, akkor beleszólhatnának abba is, hogy az oroszlán ne ölje meg a bölényt.

Muszáj ez a természetes szelektálódás, mert különben valamelyik túl szaporodik, és majd mennek az emberek elvégezni azt a munkát, amit a természetnek kéne.(levadásszák azt, amiből sok van)

szóval, így a TV előtt ülve én is sajnálom, meg szerintem mindenki, de az a véleményem, hogy ennél jobban már ne szóljunk bele.

2013. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat ! és tényleg igazad van , ez így van rendjén ;)
2013. febr. 22. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!