Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek mennyi idö volt mig...

H.B10 kérdése:

Nektek mennyi idö volt mig megszekpliditettetek a tengerimalacotokat amit állatkereskedésben vettetek és hogyan szeliditettétek meg őket?

Figyelt kérdés

2013. szept. 1. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét,bár ehhez szerencse is kell.Én az első napokban hagytam őket,hogy megszokják az új helyet.A negyedik napon halkan beszéltem hozzájuk,majd kézből kínáltam nekik uborkát.Ha elfogadták így az ételt,elkezdtem őket simogatni.Mikor már egyáltalán nem féltek tőlem kivettem őket és kint is próbálkoztam.Sok,sikert:).
2013. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez változó. De jól írja az első, az a jó hogy 4-5 napig békén hagyod, nem nyúlsz hozzá, nem zargatod stb.. Valamelyik tengerimalac 1 hét alatt valamelyik fél év alatt szelidül meg, ez tengerimalac függő. Nekem is állatkereskedésből van, az egyik még szinte a mai napig fél ( fél éve van meg) másik pedig 5 nap alatt megszelídült. Ez a malitól függ milyen a természete, és személyisége.
2013. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!