Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A harom ph x-es kreatin...

A harom ph x-es kreatin ma'sfajta dobozban van de ugyanaz a termek. Van kulombseg kozotuk? Es velemenyt is kerek a termekrol? Link lenebb.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2013. szept. 8. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, csak néha dizájnváltás megy, változtatnak a csomagoláson.

Egyébként nem éri meg, nem gazdaságos, egy dobozban van kb 200g kreatin és ezért fizetsz 5 ezer körül, amennyiért kapsz 1 kiló por formátumú kreatin monohidrátot is. Ebben a kapszulásban is sima monohidrát por van.

2013. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tap bela ***** válasza:
Azonkívűl, hogy a dobozok kinézetét megváltoztatták a belső maradt a régi. A legutolsó link a legrégebbi kiadás. Személy szerint egyikért sem adnék pénzt.
2013. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert nem adnal penzt? En most hasznalom eloszor de az elso nap ereztem a hatasat..
2013. szept. 9. 06:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, amit én is leírtam, hogy nem éri meg, mert monohidrát port kapsz sokkal olcsóbban és ugyanezt a hatást éred el, mivel a kapszulába is ugyanazt a monohidrátot töltik. Remélem így érted már.:)
2013. szept. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tap bela ***** válasza:

Én is érezni szoltam bizsegést, amikor fizetek a pénztárnál. Az is egy érzés. Szar-r érzés.


1./ a creatin monohidrat por verzióban jóval olcsóbb.

2./ ha kötés, akkor AKG, vagy HCL

3./ ha egy alapanyagnak, mint mondjuk a creatin monohydrátnak is van minimális mennyiség amitől érhető el hatás, hát az nem 1,5g

2013. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oke ertem . melyik termeket ajanlod? egy linket kuldesz leci , es meg a kreatin monohidrat por mele mit ajanlasZ?
2013. szept. 9. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!