Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszisok, volt itt...

Törpenyuszisok, volt itt olyan, akinek egyedül kellett hagynia a nyusziját majdnem egy napig? Mit csináltatok, hogy minden rendben legyen vele?

Figyelt kérdés
Sajnos péntek délután el kell utaznom, és csak szombat reggel tudok hazajönni, addig sajnos egyedül kell hagynom a nyuszimat. Mielőtt elindulok, alaposan lemozgatom, mit kell még tennem, hogy minden rendben legyen vele, míg haza nem érek?

2013. szept. 9. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rakj be neki jó sok szénát, cseréld ki a vizét. Nézd meg, hogy nincs-e semmi a ketrec mellett, amit be tud húzni stb.
2013. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, volt olyan, hogy reggel el kellett mennem, és csak másnap este jöttem haza. Tettem be neki zöldséget, tápot, sok sok szénát, teletöltöttem az itatóját. Semmi baj nem volt, szénával bőven elvan ennyi ideig.

Meg volt olyan, hogy 4 napra kellett elmennem, de akkor egy barátom minden este átment megetetni meg vizet cserélni neki.

Ha nem mini ketrece van, hanem minimum 50x100-as, de inkább 60x120-as, akkor nem lesz semmi baja, ha pár napig nem engeded ki, ha amúgy kb az év több részében minden nap szaladgálhat a szobában.

2013. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen ketreced van de nekünk olyan hogy csak egy ajtó van rajta ami le lehet nyitni, nem olyan hogy az egész elejét kell felnyitni, ha olyan van min nekem és ha szokott hisztizni mikor nem engeded ki rögtön ahogy hazaérsz akkor érdemes egy karabinerrel vagy dróttal az ajtaját bezárni, mert egyszer jártunk úgy hogy addig rángatta a ketrecet hogy kinyílt az ajtaja és ő meg vígan szaladgált :D

[link] na ilyen a ketrecünk ezt ki tudják nyitni ha már nagyon mérgesek :DD

2013. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Ilyen ketrecünk van:

[link]


Néha még nekünk is nehéz elhúzni az ajtót, de akkor inkább rögzítem, biztos, ami biztos :D

2013. szept. 10. 18:34
 5/5 anonim válasza:

Szia! Tömd tele jól a szénatartót ( ha van ilyenje) és én még szoktam neki berakni egy tálba is szénát pluszba ha a barátomnál alszok. Mivel az enyém nem hajlandó csak tálból inni, ilyenkor rakok be egy plusz tálat, plusz bent van mindig az önitató is, hátha meggondolja magát és iszik belőle. :D

Ilyenkor adok neki tápot is, és zöldséget gyümit is.

Egyébként ha van szénája + vize elvan vele napokig, sőt volt, hogy az állatorvos tanácsolta, hogy legyen minimum 1 táp és gyümimentes nap.


Én a helyedben még raknék be alma vagy körtefaágat hadd rágcsálja, plusz ha szereti plüssjátékokat nyugodtan rakj be egyet azzal elbirkózik majd. Az enyémnél már 3 van bent, és egyszerűen zabálni való amikor játszik velük. :)

2013. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!