Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az arc- és fejforma nagy titka, hogy ha az nincs rendben, akkor nem fog működni a vonzalom és egyedül maradsz?

Figyelt kérdés

Vannak akiknek nem megy az ismerkedés, nem találnak párra mert nem vonzóak az ellenkező nem szemében. Ennek az oka szerintem a függőleges asszimmetria, ez egyfajta ördögi arcberendezést ad. Akinek vertikálisan aszimmetrikus az arca, ahhoz nem vonzódnak a nem szimmetrikus arcokhoz. Aki nem pinafejű annak annyi, kis, szimmetrikus fejű srácok, azokra buknak a lányok. Tapasztalat. Baj még a magas a homlok, főleg ha még kopaszodás is társul hozzá, akkor nincs mit ráfésülni! Nagy hátrány a "hatalmas", markéns orr, a két "pofazacsek" a szemalatt-orr mellett. A vékony ajkak, és az arc egészéhez képest keskeny száj, aránylag magas orr alati területtel és alatta egy ugyancsak erős csontos, makacs áll.


Ez az megfigyelésem, neked mi a véleményed? Mert az arccal fejformával nincs mit tenni, azon nem lehet változtatni. Jó persze mondod te plasztika a megoldás. De akinek nincs pénze annak annyi az rendezkedjen be az örök egyedüllétre.


2011. szept. 21. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez most önsajnáltatás?
2011. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az
2011. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fő szempont a szimmetria. Ez inkább a férfiakra jellemző, hogy a szimmetrikus arcú nőket tekintik szépnek. Mike Tyson, Adrien Brody, Mickey Rourke, Danny Trejo, stb. Mind asszimetrikus, markáns arcú férfi, mégis omlanak értük a nők. Nah puff. Mindenkinek más jön be.
2011. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok asszimetrikus,a véleményem a témáról csak annyi ,hogy szerintem mindenkinek megvan a maga párja,csak meg kell találni és valamikor tovább eltart...Ha nem érzed magad tökéletesnek akkor iszonyat csajozós dumákat kell kifejleszteni ,meg az öltözködéssel kell igényesebben bánni,max akkor még edzeni járni..Annyi nő van és egy csomó csak arra vágyik hogy foglalkozzanak vele...

Szerintem fel a fejjel !Legyél mindig magabiztos!

2011. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cynic ***** válasza:
46%
ne picsogj hanem gyúrjál inkább
2011. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Aki nem pinafejű annak annyi"


Pinafej?! :DD Ezt még nem hallottam :))

2011. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

magyarul aki ronda, az nem tetszik az ellenkező nemnek.

NAHÁT! ezen mennyit gondolkodtál?

2011. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy matyóhímzés, de fénykoromban, mikor még volt dumám és nem egy fix kapcsolatom, olyan csajokat szédítettem a latin-amerikai dumámmal, hogy a haveroknak felkészítőt kellett tartanom, mert nekik az alap nők jutottak.

Aztán idővel rájöttem, hogy nekem a normális (alap) csajok kellenek, fogtam is egy ilyet magamnak, a jó nőket (cicababákat) csak dugni szeretem, meg a cuccot az arcukra.


Kb. ennyi, Rocco voltam, sziasztok!

2011. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!