Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék nyusztot simogatni?

Hol tudnék nyusztot simogatni?

Figyelt kérdés
Nem kell lehülyézni, a nyuszt a kedvenc vadállatom. (Háziállatom pedig a vadászgörény.) Nagy álmom hogy egy szelídített, kisnyusztot simogathassak. Vagy egyáltalán, láthassak élőben. Van valami vadaspark ahol van nyuszt is? Vagy ő nem olyan értékes állat, hogy mutogatni kellene?

2013. szept. 10. 17:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Hülye!
2013. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Keress meg egy nyúltenyésztőt!

Állatkereskedésben is lehet találni szerintem...

2013. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első, látom elgurult.

Második aranyos vagy, de nem gépelési hibám van NYUSZT :D A nyuszikat nem igazán csípem, egyik barátnőm nagyapja tenyészt vágni való nyuszikat, nem jófej állatkák :)

2013. szept. 10. 17:45
 4/13 anonim válasza:
Te gurultál el
2013. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg szépen, a kutya nem kíváncsi rád :)Ess neki a leckének mert holnap iskola, a végén megbuksz és újra kell járni a 6. osztályt.
2013. szept. 10. 17:50
 6/13 anonim ***** válasza:

Ugyan három éves cikk, de talán még megvan nekik:

[link]


Simogatni nem tudom, engednék-e.

2013. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszi szépen :)
2013. szept. 11. 12:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nem jó fej a nyuszi?! Pontosan annyira tanítható,mint egy kutya! Vezényszavakat megtanul,jön utánad,rádmászik,játszani akar veled!Az,hogy az akárkid,sok máshoz hasonlóan százával tartja őket levágásra,a napi gondoskodás a nyúltáp és az almozás(jó esetben),semmi szeretet,persze,hogy érdektelen,riadt,"buta"állatot eredményez! Azok a gyerekek is-pedig "felsőbbrendű" emberek-akikkel otthon anyuci-apuci csak a gyártás szintjéig foglalkozik, a jó kis családi reményében,pont ilyen neveletlen,buta tuskók lesznek! Minden állatot lehet tanítani és mérhetetlen kedvességet és szeretet adnak,mert nincs bennük aljasság,önzés és sunyiság,mint az emberben.
2013. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy van olyan is amit te írtál. De azért nekem nem kötelességem szereti a nyulakat. Cuki, bolyhos kis jószág, de én gyerekként sem vágytam rá. A nyúl számomra semleges állat, ahogy a tengerimalac és a hörcsög is. Elnézegetem a képeket róla, de semmi több. Amúgy is nálam minden rágcsáló potenciális élelemnek számít a görényem szerint.
2013. szept. 17. 20:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles szeretni,ez igaz. De ha semlegesek számodra,akkor ne írj alapból negatív dolgot róluk:).Mert az meg rosszul eshet annak,akinek ők nagyon fontosak.Pl,most is egy órát aludt a karomban,nyitott szájjal,csámcsogva és szuszogva,mint egy baba:).A világ legcukibb nyussza:).Aj,na,nem akarok összeugrani veled a semmin:).Inkább drukkolok,hogy legyen egy nyusztod:D.
2013. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!