Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normálisak az ilyen emberek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisak az ilyen emberek? Szombat éjszaka felhívta barátnőmet vmi gyerekes k..a és közölte vele hogy engem keres, meg hogy ma lenne nekem a csajjal tali, és még pofátlan módon lek...zta bnőm, meg ilyenek.

Figyelt kérdés
Bnöm erre bepipult de természetesen nem hitte el a csajnak meg teljes mértékben megbízik bennem meg am se vagyok olyan. De hát azért elég durva hogy mennyi szarkeverő van. Volt már vkivel hasonló?
2008. dec. 9. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem tudod ki lehetett az???

Gondolom bejössz a csajnak, és féltékeny a barátnődre.Mindenesetre ne adj semmi okot a barátnődnek a bizalmatlanságra.

Én a helyedben kideríteném valahogy ki volt az, és alaposan beolvasnék neki.

2008. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már rajtavagyunk a kiderítésen, és biztosak vagyunk benne hogy az is otlakik ahol mi. Mert van egy pár embe aki eléggé irígy. De nem álhat közénk semmi mert nagyon szeretjük egymást.
2008. dec. 9. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
szia!kb.2-3hónapal ezelőtt a barátomnak sms-eket küldözgetett egy lány de fogalmam sem volt hogy ki az!!előbb még csak ennyit írt:szia robi hogy vagy!!én erre is nagyon ideges lettem és probáltam hívogatni de kikapcsolta a telefont,na jó gondoltam ennyi volt de egy kiss idő eltelt és megint írt hogy én egy k... vagyok meg hogy elveszi tőlem a barátom meg ilyesmi!!szóval elég rossz érzés volt hogy nem tudtam hogy ki az!!de az a lényeg hogy a páromal megbizunk egymásban és nem érdekelnek az ilyen h.... emberek!!na boccs hogy ilyen sokat írtam!sya
2008. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ngem egyszer felhívott egy csaj éjszaka,hogy a pasim éppen egy helyi szórakozóhelyen csal!De bebukta,mert ottfeküdt mellettem!Ilyen emberek mindig lesznek!Rengeteg irigy és féltékeny ember van!Tedd ezen túl magad és ne foglalkozz vele!Ez az Ő gyerekességük, pont az a céljuk,hogy felhúzzanak!
2008. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló...a barátomnak még nyáron smseket irogatott egy csaj..nem is volt vele gondom mert a barátom az összes vele váltott smst megmutatta, és közölte a lánnyal hogy nagyon szeret,akadjon le..az csak nem tette meg..hát kezembe vettem az irányítást, és mint utólag kiderült a drágalátós exbarátnője zaklatott minket álnéven mert nem tudja kiverni a fejéből a barátom:)) sajnos vannak ilyen emberek és én személyszerint csak sajnálni tudom őket,amiért nem tudnak elszakadni valakitől.

Nektek pedig sok sok boldogságot kívánok és ne hagyjátok hogy az ilyen kis szutykok bekavarjanak:))

2009. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!