Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy ilyen ketrec jó lenne...

Egy ilyen ketrec jó lenne átalakítva egy csuklyás patkánynak?

Figyelt kérdés

[link]


Csak ezen az oldalon találtam rendes képet a ketrecről.Na szóval,ez egy tengerimalac,nyúl ketrec,és azt szeretném megkérdezni hogy jó lenne e egy patki számára?Kivenném belőle a kis házikót,és valamilyen módon megoldanám hogy legyenek benne szintek,csövekkel,és tudjátok,kis kifeszített ruhaanyaggal együtt.Szerintem lehet hogy magasabb kéne,mert szinteket sem lehet úgy rakni bele.Én újat vennék ha nem lenne,egy használt,ugyanilyen ketrecünk.Megfelelő módon kitisztítanám,fertőtleníteném!A válaszokat előre is köszönöm!



2013. szept. 14. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha sokat van kint, akkor igen, de egyébként ez nagyon alacsony, a patik pedig szeretnek mászni...
2013. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,én is ezen gondolkozom.Sokat fgolalkoznék vele,az biztos,e felől nincs kétség
2013. szept. 14. 12:55
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja,és 2 patkánynak elég?Mert sztem nem.
2013. szept. 14. 13:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyobbat vennél, mindenképpen jobb lenne nekik, ugyebár a ketrecben fogják tölteni idejük nagy részét, úgyhogy érdemes meggondolni. Ha használtan nézel (pl vatera), akkor olcsóbban tudsz hozzájutni nagyobb ketrechez.
2013. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez nyúlketrec.A patkányoknak ilyet kell venni:

[link]

De ez mégjobb :

[link]

2013. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél kérdező, egy patkánynak sem elég nagy, nemhogy kettőnek + a rácsköz is túl nagy. Az előttem lévő hozzászóló linkelt ketrecei korrektek. Annyi, hogy toronykecót inkább 8-tól fölfelé érdemes venni létszámban :) A Jenny bőven jó 2 patinak, sőt.
2013. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm,gondoltam hogy nem lesz jó nekik.
2013. szept. 15. 10:33
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszoló!Ilyen ketreceket hol lehet kapni?
2013. szept. 15. 10:35
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké,semmi"
2013. szept. 15. 10:46
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!