Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl és a parketta?

Nyúl és a parketta?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogy tarthatnák nyulat úgy hogy parketta van a lakásban?

Nem fog a pisije becsöpögni a rések közé?

(ketrecben tartanám de néha ki kell engedni)

Kint is pisil?


2013. szept. 14. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A parketta legfeljebb egy kis kaparászásnak látja kárát, de nem jellemző az, hogy (többé-kevésbé) szobatiszta nyuszi kint pisiljen (kivéve, ha felengeditek az ágyra vagy a kanapéra, azt tuti összepisili a szagotok miatt). Ráadásul, ha pisil is, az nem okoz kárt, egyszerűen fel kell törölni!
2013. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

legyen bent mindig egy rongy vagy szivacs amivel egyből fel lehet törölni, nekem szőnyegem van itt ahol észrevettem és egyből ecettel kiszedtem(ezt parkettán nem tudom lehet-e) ott semmi nyoma nincs de van egy sarok ahol nem vettem észre és beszívta a szőnyeg..

szobatisztaságra kell tanítani, nem szabad egyből kiengedni, ameddig a ketrecben nem ürít egy helyre addig kint is pisilni fog

2013. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a nyúl szobatiszta, nem fogja lepisilni a parkettát.

és nem néha kell kiengedni, hanem minden nap.

2013. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hollywood studio válasza:

A nyúl szobatiszta.

Nekünk is van.

Nekünk is parketta van.

És mi is kiengedjük.

A nappaliba is kilehet hozni simogatn csak a múltkor filmnézéskor mondjuk kétszer is belepisilt anya ölébe.

De ez egyser kétszer megesik.

Most is nemrég engedtük a kiságyra és visszatartotta.

Amikor visszatettük első uta az alom volt.

2013. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!