Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha nyalogatja az ujjamat a...

Ha nyalogatja az ujjamat a nyul az jo vagy rossz?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ragaszkodik hozzád vagy ismerkedik veled vagy csak finom kaja íze van az ujjadnak.

Nekem is volt egy nyulam de ő nem nyalogatta z ujjamat csak jött utánam.Olyan volt mint egy kiskutya mindig ott volt ahol én és szerette ha foglalkozok vele.Csak egy rossz szokása volt hogy mindig lepisilte a lábamat :)

Szegény már nem él tavaj nyáron egy betegségben elpusztult :'( Pedig nagyon szerettem

2008. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Amíg nem harap meg és nem beteg a nyúl, addig jó (jobban mondva biztos nem rossz). Ha valami fertőzése van, az már nem kóser, de ez is harapás esetén lehet igazán gond. Ha mérged a seb, doki. Addig meg szórakozz a nyúllal nyugodtan!


UI: De tényleg, ha megharap, az iszonyat. Éles fogai vannak. Nem akarlak stresszelni, de gyerekkoromban megharapott egy és azóta közelébe se megyek a szőrös dögöknek...

2008. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
79%
Az én nyulam is szopogatta az ujjamat, amíg kicsi volt. Ez valószínűleg azért van, mert még túl eleven benne a szopási reflex, persze ha még kicsi. De egyszer meg is harapott, az tényleg kurvaszar.
2008. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A nyuszid valószínűleg az ujjadról az izzadtság által kicsapódott ásványi sókat nyalogatja le. Ez alapvetően nem rossz, viszont érdemes odafigyelni, mert vitaminhiányt is jelenthet. Ha bent tartod ketrecben, akkor vehetsz neki az állatkereskedésben kapható rágókövet, amiben vannak ásványi anyagok, sók.
2008. júl. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat^^

Van amikior megharapja az ujjamat de nem úgy hogy fáj.

2008. júl. 6. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:
vegyél neki sótömböt az állatkereskedésben mert sóhiánya van és a kezedne lévő izzadtságot nyalogatja, de amúgy lehet h ragaszkodó is , de azért vegyél neki sótömböt, az a tuti
2008. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!