Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek mit válasszak?

Szerintetek mit válasszak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék valamilyen kisemlőst tartani, ami érzelmesebb, tehát tudja hogy én vagyok a gazdája, kötődik hozzám, és nem harapja le az ujjam :D

A csincsilla már kieső, nem tetszik, tengerimalac szintén, a vadászgörény már túl nagy :D.

Már van tapasztalatom kutyával, macskával, lóval :D, teknőssel, és van akváriumom is, biológia tagozaton tanulok, szóval az sem hátrány ha kényesebb, nem fog ki rajtam.

Köszi előre is! ;)


2009. nov. 6. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre a leírásról leginkább egy kutya jut eszembe. Abból is van kisméretű, és nem fogja leharapni az újjadat :)
2009. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dzsungáriai törpehörcsögöt tudom ajánlani. Ha rendesen készhez van szoktatva, akkor kimászik a kezedbe.


Vagy tarts nimfapapagájt. Aki a házban lakik, annak megszokja a hangját és ha idegen hangot hall, akkor elkezd "károgni".

2009. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2 kutyám is van, szóval azt inkább nem :D papagáj? inkább nem, ezért is írtam kisemlőst :D. Dzsungáriain már gondolkoztam, majd megnézem kisállatkereskedésben.

Várom a további javaslatokat!

2009. nov. 7. 11:48
 4/8 anonim válasza:
nyuszit még nemírta senki
2009. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, a nyúl tökéletes háziállat!

Nekem is van, és nagyon szeretem!Érzelmes, ember szerető és nem harapja le az ujjad sem:-)

2009. nov. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk négy tengerimalacunk vayn és haláliak!!Tudják hogy kik a gazdáik!!Imádnivalóak!!Példáúl anyát nem szeretik annyira,meg apát sem csak minket!!(ikrek vagyunk)De mindedj ha nem akarsz akkor nem !!:)

Kígyó???

2009. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugróegér,Degu.Mókus,Leguán,Bagoly,Kaméleon
2009. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bagoly... XD csíkos mókus lett. imááádom :D
2009. nov. 13. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!