Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kis szobanyuszinak, mlyen...

A kis szobanyuszinak, mlyen zöldségeket lehet adni?

Figyelt kérdés
Káposzta, karfiol levél is, zeller, répa, brokkoli, gyümölcsöt milyet kaphat? Olvastam róla, csak inkább megkérdem, hogy akinek van ilyen nyuszója, mit ad neki a szénín, vizen tápon és vitaminokon kívül :)
2013. okt. 16. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

[link]

Itt mindent megtalálsz:)

2013. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szinte bármit ehet, de lehetőleg jól mossuk meg, ha nem mi termesztettük neki. Mondjuk a Grapefruit, citrom, meg ilyenek nem ajánlottok, káposztából, karfiolból, szőlőből ne adj neki sokat.
2013. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Az én nyuszim kedvencei:saláta,répa,alma ezen kívül más zöldséget/gyümölcsöt nem nagyon eszik meg
2013. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
gombát
2013. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát az enyém is válogatós, most van először nyuszim, és most vettünk karfiolt, és annak a levelét szeretném neki adni, vagyis már adtam eggyet. elég, vagy lehet még? a káposzta az halálos neki, azt olvastam, pedig azt szereti, egyszer adtam neki kicsit, és tetszett neki. Almát is nagyon imádja. Lehet minden nap adni neki gyümölcsöt? vagy inkább nem
2013. okt. 16. 16:23
 6/17 anonim ***** válasza:

karfiolt, káposztát, salátát ne.

gyümölcsöt se minden nap, mert sok benne a cukor.


itt egy jó lista:

[link]

2013. okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
utolsó ott azt írja h: Nincs megfelelő jogosultság a lap megtekintéséhez.
2013. okt. 16. 17:05
 8/17 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag ERRE HALLGASS:

[link]

2013. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen ebbol csinaltam jegyzetet is mit szabad es mit nem, de ezek szerint karfiolt keveset szabad adni, de nem ír a leveléről, akkor azt jelenti abból is? :)és ha búzát is keveset kell neki adni.......de hát a tápban mindegyikben van búza.....akkor szedjem ki? :) az butaság. tápot meg minden nap kap :)
2013. okt. 16. 20:25
 10/17 anonim ***** válasza:

A mi tapunkban nincs buza.

Vegyel neki normalis tapot...

2013. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!