Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kis szobanyuszinak, mlyen...

A kis szobanyuszinak, mlyen zöldségeket lehet adni?

Figyelt kérdés
Káposzta, karfiol levél is, zeller, répa, brokkoli, gyümölcsöt milyet kaphat? Olvastam róla, csak inkább megkérdem, hogy akinek van ilyen nyuszója, mit ad neki a szénín, vizen tápon és vitaminokon kívül :)
2013. okt. 16. 15:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akkor ne szar táppal etesd.
2013. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sok táp hízónyulaknak készült, tehát nem az a célja, hogy egészséges, hosszú életű nyuszid legyen, hanem hogy hízzon. A versele laga és a halywood tápok jók, házi kedvencként tartott nyusziknak készültek. Ja és tejes, joghurtos, cukros jutalomfalatot se adj neki, sokra hiába van ráírva, hogy lehet, nem ehetik meg azt a nyuszik.
2013. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
[link] ezt az eledelt kapja, és vitamint meg 1 héten 2x ebbol: [link] ezek sztem nem rosszak. a vederben nincs sok búza, de azért van...
2013. okt. 17. 08:52
 14/17 anonim ***** válasza:

5% rost van a tapjaban????

A minimum a 16%!


Ez nem minosegi tap, csak valami olcso szr!

Halywood tapot adj neki!

2013. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

az első eledel nem stimmel az enyémmel, nem az van nekem. Nem találom meg most hirtelen, de leírtam az összetevőt....hát elég fura. Csak nekem most van először nyuszim, és azt senki sehol nem írta, hogy a nyúl nem ehet búzát, és főleg hogy ez amit vettem, kizárólag nyuszi táp, és az a teddy nyuszi van rajta csak! itt az összetevő:

Gabonák, és gabonakészítmínyek 48%, pelletált takarmány 30%, zöldség 16%, sütőipari termék 4%, mag olajat tartalmazó 2%, természetes vitaminok.


Amit most észre vettem, hát az az olajat tartalmazó mag, mivel olajat nem szabad nyuszinak adni. De az biztos hogy legözelebb nem ilyet rendelek!!!!! az jó amúgy ami a linken van? Mehet neki? abban nincs gabona :)

2013. okt. 17. 09:07
 16/17 A kérdező kommentje:
mire jó a nyuszinak a rost? miért nem lehet kevesebb? :) a szénából megkapja a szükséges rostot, vagy nem?
2013. okt. 17. 09:09
 17/17 A kérdező kommentje:
olyat találtam ezen az oldalo (erről a legjobb rendelnem, mert erről rendelem a kutya tápot is) na tápot nyuszinak: fehérje 16%, rost 11%, zsír 3,8%, vit. A? D3, C, E, B2, B12 ez a legjobban hasonlít a leíráshoz......ez jó lenne neki? :)
2013. okt. 17. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!