Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autó lenne...

Szerintetek melyik autó lenne jobb választás? Esetleg valami más típus szóba jöhet?

Figyelt kérdés

Kb 1 millió forintért szeretnék egy használt autót venni amit jó lehet tuningolni.Itt főleg optikai tuningra gondolok küszöb spoiler, lökhárítók, sportcsík, sötétített ablakok, neonok, sport ülés.A motorját nem igazán szeretném piszkálni mert ha erősebb kocsi kellene inkább vennék egy olyat ami eleve erősebb motorral szerelt.Ráadásul nem akarok össze vissza száguldozni mint a hülye gyerek, de szeretnék egy egyedi autót.A motoron max annyi változást eszközölnék, hogy kapna egy sport légszűrőt.Szeretnék rá dupla sport kipufogót mármint úgy, hogy mindkét oldalon legyen.


2 típust néztem eddig de nem tudom melyik jobb tuning alap:

HONDA CIVIC 1.6 VTi


Opel Omega B 2.0 16V


A 2 kocsi között van különbség teljesítményben, és az Opel ráadásul hátsókerekes.


És azt sem igazán tudom mennyibe kerülhet egy ilyen mértékű átalakítás, azt tudom, hogy nem lehet olcsó, ha csak azt vesszük, hogy mindent színre kell fújni újra, de remélem további 1 millióból kijön mert többet nem szeretnék és jelenleg nem is tudok rá költeni, ennyit gyűjtöttem erre a célra.Ha nem jönne ki akkor csak annyi dolgot csináltatnék meg rajta ami kijön a többit majd esetleg utána.


2012. márc. 26. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindkettö jó választás, bár az opel sokkal komfortosabb.

Nekem volt anno Hondám, ott a motorral érdemes kezdeni valamit nem pedig a külcsínnel.

Most egy opel omegám van, 2.2-es kombi, ami nagyon kényelmes, szerintem a mai napig gyönyörü és egy kis ültetésen, nagy felniken kívül más nem áll jól neki.

Az enyémröl nem tudok feltenni képet sajnos, de annyi az egész, hogy 17-es felnik vannak rajta, 3cm-ert meg van ültetve és mindenki megnézi, már csak a méreteiböl adódóan is.


[link] hasonlóan néz ki, csak az ablakok sötétek

2012. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tuningolni akarod akkor a civic a neked való.
2012. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Honda VTI nagyon jó autó.Nekem volt és szerettem.A 160 pacis motorja legendásan jó,elnyűhetetlen.Szerintem nem is lehet egy lapon említeni az omegával.Ha a kettő között gondolkodsz nem nagyon értesz az autókhoz.

Jól gyorsul és nem fogyaszt sokat,érték álló,könnyen eladható.Na az omegáról egyik sem mondható el.

2012. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, igazából gondoltam, hogy a Honda messze jobb lesz, elég ha csak a motorját nézzük.Valóban nem konyítok túl sokat az autókhoz.

Szerintetek 1 millióból kijönnek a tuning cuccok?

2012. márc. 26. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak a Civic!!
2012. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aztán ha kész vagy mindennel, fotózd le és küldd be a jdcs-re. Köszi előre is...
2012. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az a jdcs?
2012. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!