Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha nyúlbiztossá szeretném...

Ha nyúlbiztossá szeretném tenni a szobát, konkrétan most a vezetékes részre gondolok, elég a kábelokat kábelcsatornába húzni? Azt nem tudja szétrágni a nyuszi majd?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmire gondoltam:


[link]


Ez elég? Köszii előre is a válaszokat!!



2013. okt. 21. 08:48
 1/10 anonim válasza:
0%
nyúlbiztos:D:D
2013. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
elvileg elég kell hogy legyen, bár így is lóg ki belőle de nem tudom hogy hogy vannak a kábelek, lehet ezt is megkezdi de jóval vastagabb mint a kábel és rá tudod nevelni hogy nem szabad anélkül hogy megcsapná az áram :)
2013. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ilyet használtunk mikor nyuszink volt, így teljesen hidegen hagyták a kábelek.
2013. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szuper, köszii szépen :)
2013. okt. 21. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg amit nem használsz éppen, mikor a nyuszi kinn van, azt húzd ki a konnektorból, a kapcsolóval ellátott elosztót (ha namúgy nincs rá szükség) kapcsold ki.

Lehet kapni valami sprét is (biztos bors vagy paprika van benne), de az csak akkor jó, ha te sem fogdosod azt a vezetéket, mert a kezed is olyan lesz

2013. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszii a tippet :)
2013. okt. 22. 08:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó!=) De van még egy tippem,ami nálam csincsillànál bevált:ha van valami régi parfümöd,vagy kölnid amit már úgy sem használsz,akkor abból egy cseppet rácsöppintesz arra a helyre,ami nem kívánatos,aztán a nyuszi távolról elkeröli azt a helyet.;)
2013. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez a parfümös érdekes mert az én nyuszim rólam is és apáról is nyalogatja a pacsulit, ha felveszem egyből ott kezd szimatolni és pusziszkodni ahova fújtam, de lehet csak az én drágaságom nem riad vissza tőle :)
2013. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a legtutibb megoldás, sajnos eddig csak feketében láttam.

Másodpercek alatt a kábelen van, hosszában van felhasítva:

[link]

2013. okt. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat!! Igazából a színe mindegy, csak a funkcióját lássa majd el rendesen :)
2013. okt. 23. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!