Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Degukról szeretnék információk...

Degukról szeretnék információkat gyüjteni. Mit egyen, ketrec mekkora legyen, egyéb?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt volt már 1 degum, de mivel egyedül tartottam boldogtalan volt, unatkozott és elajándékoztam egy másik mellé(szüleim nem engedtek másikat).Akkor nem sok mindent tudtam róluk, kis terráriumban tartottam.Most felnőtt fejjel szeretnék újra belevágni.2 lányt szeretnék majd, de nem tudom mekkora lakóhely kell nekik, valamint milyen eledel.Segítsetek.Hasznos oldalakat is ajánlhattok.

2013. okt. 22. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Google keresőt is próbálhatnád esetleg.
2013. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg???Baromi nagy segítség voltál.
2013. okt. 22. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak igaza van. Neked is ugyanaddig tart rákeresni, mint mindenki másnak.


[link]

[link]

[link]


Ezek kb. első találatok között voltak.

2013. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Amikor csak tudok segítek, de néha azért fárasztó, hogy alapvető információkat is le kelljen írni, amikor a keresővel fél perc alatt legalább 5 deguk tartásával kapcsolatos oldalt is találni.

[link]

2013. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek rákerestem, de össze vissza írnak mindent.Személyes tapasztalatokra gondoltam, nem olyanokra akik nem is tartanak csak okoskodnak.Amúgy kössz a semmit.
2013. okt. 23. 19:05
 6/7 anonim válasza:
Nekem van 2 kisfiú degum most 4 hónaposak. nekem jól elvannak egy 50x50x30-as ketrecbe de szeretnék nekik egy nagyobbat mondjuk hamajd kinövik neked is elég lesz esetleg a tetejére szerelni egy másik ketrecet. Fontos nekik a mókuskerék hogy eleget fussanak, mert különben rágják a ketrec oldalát. Az ételek mindenféle magvak meg degutáp de ahol veszed ott részletesebben elmondják majd, szeretik a csemegéket, nekem például imádják az almát de abból keveset szabad csak adni nekik mert cukorbetegek lehetnek a sok édességtől. Kapni lehet fürdeőhomokot abban szeretnek fürdeni. kell nekik rágcsálni való fa mert mindig nő a foguk és rágniuk kell mondjuk fát. legyen nekik szalma én példul a fünyírásból elrakott szárított füvet szoktam adni nekik. szeretnek kis függőágyban aludni én csak egy törölközőből ügyeskedtem nekik egyet. Nemrég vettem nekik nagy hörcsöggömböt és nagyon szeretik. azthiszem ennyi a többi majd jön magától.
2013. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
előző vagyok még annyit szeretnék hogy jobb a ketrec ha magasabb mint szélesebb mert úgy nagyobbnak érzik
2013. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!