Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac étvágytalanság!...

Tengerimalac étvágytalanság! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

van 2 tengerimalacom egyik már 2 éves és mindigis jó evő volt,elötte a tesvére pusztult el 7 és fél napig szenvedett szegény. vittük orvoshoz és csak antibiotikumot adott neki de nem segített semmit.most a másik tesó van ugyanígy.nem eszik,gubbaszt,de érdeklődik a kaja után nyalogatja de nem harap bele nem tudom , hogy a fogával van gond vagy ott belül.nem tudom mire számíthatok mert az előző tesóra egy 10-est költöttünk és semmit sem ért.

fel tud e gyógyulni,vagy arra számítsak hogy elpusztul???

a válaszokat előre is köszönöm!!



2013. okt. 27. 08:46
 1/10 anonim válasza:
vidd el állatorvoshoz, de lehetőleg másikhoz... nézz a neten jó hírű állatklinikát, mert ennek az étvágytalanságnak sok oka lehet... ha megfelelő szakember megvizsgálja, kiderül a probléma és valószínűleg könnyen orvosolható. az nagyon nem normális, ha egy tengerimalac nem akar enni... (ott van a malac a nevében:D) szóval keress másik állatorvost, nem tudom hol laksz, de biztos van több állatorvos is, ha nincs vidd el egy másik faluba vagy városba ami közel van... innen nem tudok okosabbat mondani...
2013. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pilisvörösváron
2013. okt. 27. 10:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha fel tudsz jönni Pestre, akkor azonnal vidd el az Állatorvosi egyetemre. Ott értenek hozzá a legjobban!
2013. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnos nincs rá pénzem hallottam ott sokat kell fizetni meg nagyon mssze van ha nem javul az állapota lehet hogy altatásra kerül majd :,(
2013. okt. 27. 14:15
 5/10 A kérdező kommentje:
*messze*
2013. okt. 27. 14:16
 6/10 A kérdező kommentje:
nem szeretném úgy látni mint a másikat:( végignéztem az állatorvosokat de senkise szakosodott ilyenekre:(
2013. okt. 27. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy ezt írom, de ha nincs pénzed kezeltetni az állatot amikor beteg, akkor szerintem ne is tarts!
2013. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a haverom mondta h a nyuszia beteg volt és oda vitte kezeltették 30000-ért és semmit se ért
2013. okt. 27. 17:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Szénát kap?Adj neki kaprot, petrezselymet, Béres cseppet!! közvetlen a szájába pár csepp+ C vitamint(cebion) 2-3 cseppet a szájába ez a kúra két hétig tartson.Kapjon változatosan zöldségeket, napi 3-4 félét kb.
2013. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

szénát kap.hát itatom vizzel de kipróbálom a c-vitaminost eszik de nagyon keveset és csak kicsi darabokba fogyasztja el.szerintem a fogával van gond amikor kajás és nem bír magával mindig rágni szokta a rácsot most csak oda megy és néz meg az itatójuknál tökre úgy van hogy be kapná de mégsem.fájuk van amivel koptatják a fogukat de nem is tudom nem szeretném elvinni állatorvoshoz mert vele nincs kedvem úgy járni mint az másikkal,hogy csak kéri a pénzt és semmit se ér amit csinál és ami jó állatorvos vagy klinika az meg nagyon messze van:(

szóval próbálkozom az ötletekkel amiket adtatok és mégegyszer nagyon köszönm szépen a válaszokat!!:)

Üdv!

2013. okt. 29. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!