Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam rá? SOS.

Hogyan szoktassam rá? SOS.

Figyelt kérdés
a nyulamnak lekellett vágni a fogát, mert túlságosan megnőtt. vettem neki fogkoptatót, de nem használja.:( nincs vkinek ötlete, hogy hogy tudnám rávenni?

2013. okt. 29. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

a fogkoptatót nem nagyon szokták használni, vagyis hogy sok helyen olvastam már hogy nem használja a nyuszika, törj neki mogyorófa ágat és tűzhelyben süsd ki, így a bacik és az élősködők eltűnnek, valamint a fűzfaág is jó erre, a zsengébb vékonyabb része

mennyit és mit eszik egy nap ?? lehet azért nem eszi a szénát vagy ha van faága, rendesen mert inkább eszi a sok tápot vagy zöldséget amit kap, ez is lehet probléma, hogy túlnőtt a foga

2013. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem.:/ hát minden nap reggel este kap tápot, meg egy kis lucernát. van bent neki széna is. de mivel egész nap kint van az udvaron, ezért koptathatná akárhol a fogát. ott van a sok fa. meg füvet szokott néha-néha.:)
2013. okt. 29. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:
arra figyelj, hogy a szénát egye, mert az a legjobb fogkoptató. lucernát ne is adj neki, mert akkor hülye lesz szénázni. és elég, ha csak este kap tápot.
2013. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi :) széna mindig van neki, de nem nagyon látom hogy fogyna ..:S tápot meg azért kap 2x egy nap, mert kicsit soványka, hogy nem evett rendesen, ráadásul kicsi még, és jön a tél. lehet hülyeség, de én így gondolom :) te mit gondolsz?:)
2013. okt. 29. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha soványka akkor maradjon a reggel este táp, én is úgy adok neki pedig 2 kiló a csöppségem :) a lucernát tényleg vond el tőle, én is észrevettem ha adok neki kicsit többet akkor semmi szénát nem eszik :)
2013. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a segítséget :))
2013. okt. 29. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:
nem sós akartál írni? XD
2014. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
TESSÉK??
2014. jan. 30. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!