Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez betegség jele egy tengerima...

Ez betegség jele egy tengerimalacnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok let egy tengerimalacom ojan 3 éves lehet egy rokonunk külföldön dolgozik nem tudta hová teni és én befogadtam. Amig nyáron meleg volt nem tünt fel anyira de szerintem nagyon sokat iszik egy nap simán 250 ml utána néztem interneten és van ahol napi szükségletnek 40-80 ml máshol 60-100 at irnak ezekhez képest sztem sok amit az enyém megiszik lehet ez valami betegségnek a jele vagy csak szeret ini ?? nincs a lakásban nagyon meleg szoval ez se lehet az oka :S

2013. okt. 31. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
kap elegendő zöldséget? adj neki gyakrabban uborkát, annak hatalmas a víztartalma.
2013. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg soknak tűnik, de függ attól is, hogy mit kap enni.

És nézd meg, hogy nem csöpög-e az itatója.

Mindenesetre tudja ő, hogy mennyi esik jól neki, mindig tegyél elé friss vizet.

2013. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rikimisi ***** válasza:
A tengerimalac akkor iszik sokat, ha túl sok a száraztápadagja. Milyen táppal eteted? A zöldség csak nasi, felborítja az emésztésüket, ha túl sokat esznek, ők szénaevők alapból! Azt is írd meg, hogy mennyi tápot adsz neki és mennyi szénát.
2013. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!