Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpeyuszival kapcsolatban...

Törpeyuszival kapcsolatban néhány kérdés?

Figyelt kérdés

Van egy nyuszkója a családnak, de párommal most fogunk összeköltözni, és mi is szeretnénk gy nyuszkót. Szeretném, ha boldog, aktív nyuszink lenne, ezért napi 2-3 órát is hajlandó lennék rááldozni.

Azon gondolkodom, érdemes-e neki olyan ketrecet venni, ami kétszintes. Érvek, ellenérvek, ötletek?

Milyen játékokat lehet venni egy nyuszinak, hol lehet beszerezni őket? (Budapest) Magyarországon van nyuszi-agility? Milyen fajta nyuszit vegyünk, ha agilityzni szeretnék vrlr? (holland törpenyuszit szeretnénk, az jó lenne?) Hol, mennyibe kerül az agility? Előre is köszi a válaszokat!


2009. nov. 15. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a nyuszi aztán el lesz kényeztetve ahogy látom..:)
2009. nov. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt! Na, ennek a tapsinak aranyélete lesz nálatok :=)!


Lehet neki kétszinte ketrecet venni, de az emeletre vezető rámpa ne legyen meredek, akkor nem tud felmenni. Ha kicsit lejjebb teszitek az első emeletet, rögtön búvóhelye is lesz alatta. Játékokat és felszerelést (etető, itató, házikó, hám, stb.) a Freshnapfban találsz mindenfélét, kféle árban.


Minden jót!

www.torpenyul.hu - infok pl. agilityről is (remélem, frissek, nem néztem meg)

2009. nov. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem minden nyuszit lehet agilitiztetni csak meg kell rá tanítani ez nincs fajtához kötve hát szerintem a nyuszik nem nagyon másznak egyik szintről a másikra de lehet nemtom az enyémnek sima ketrece van mert én inkább kiengedem had szaladgáljon
2009. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugodtan vegyél neki két szinteset, de fiigyelj h könnyen fel és le tudjon közlekedni, játékra annyira nincsen szüksége vagyis eszközökre szeret kint ugrálni felderíteni a terepet néha odaugrál hozzás. Szerintem nekik az a játék ha szabadon ugrálhatnak, mindent megnézhetnek megtapasztalhatnak.


[link]


[link]


és itt van két nyuszkó link

2009. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!