Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Önitató kérdés: állatkád...

Önitató kérdés: állatkád hogyan tanulta meg, mi az?

Figyelt kérdés

Tegnap óta van törpenyuszim, de az önitatót nem ismeri még. Próbáltam a szájához tenni, de elkapta a fejét.

Tettem be neki tálkában vizet, hogy szomjan ne haljon, de szeretném ha idővel rájönne hogy mire van ott az önitató.

Mivel lehet rávezetni?


2011. okt. 13. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem tengerimalacom volt.Elöszőr én is érdekesnek tartottam,hogy fog rájönni.De egy ídő útán feltünt neki és nyalogatta.Gondolom rájött,hogy mire is jó ez.Szóval ne erőltess semmit.Az állatok nagyon okosak.Azért valami gyümölcsöt adj neki,hogy folyadékot nyerhessen!
2011. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Többször napjában tedd oda a száját az itatóhoz,rá fog jönni!

Az én nyuszim tudta rögtön,hogy miről van szó,de akitől vettem az is abból itatta.

2011. okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy tettem be neki tálkában vizet, hogy szomjan ne halljon...

Az önitató is fel van akasztva, hátha rájön unalmában.

2011. okt. 13. 09:45
 4/16 A kérdező kommentje:
Meg még csak 6 hetes, 3 hónapos koráig nem kaphat gyümölcsöt/zöldséget..
2011. okt. 13. 09:47
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi nem tudtam,hogy nem kaphat gyümölcsöt.Elnézést!
2011. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim rájött magától :) A nyuszik elég kíváncsiak, mindent megszagolnak, megbökdösnek az orrukkal. Rá fog jönni előbb-utóbb. Ha nagyon nem megy neki, fogd meg a fejét, és nyomd oda az orrát. De ne erőszakosan, ha nem engedi, inkább hagyjad
2011. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Remélem unalmában megnézi ma, hogy mi az...

Egyébként meg nagyon csöpög, bár rá volt írva a dobozára, hogy az természetes. Kb. 1dl csöpögött ki este, eláztatta a forgácsot.

2011. okt. 13. 10:06
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát amíg van bent neki tálban is víz, nem hiszem, hogy rá fog szokni, kényelmesebb neki a tál. Szerintem vedd el tőle a vizet, csak néha add oda neki inni, a köztes időben meg néha told oda az orrát a golyóhoz, hogy érezze, hogy onnan jön a víz, ha hozzáér. Nem baj az, ha elkapja a fejét, akkor is észreveszi, hogy ott bizony víz van, előbb-utóbb megnézi.
2011. okt. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is rájött magától, útba lesz neki előbb-utóbb a ketrecben a cső, meg fogja böködni, rájön h hoppá, vizes lettem és tudni fogja mire való :)
2011. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az vált be csöpögés ellen, hogy teljesen teli öntöttem, egész a pereméig és madzaggal szorosan a rácshoz kötöttem. Próbáltad már, hogy valami jóízűt kentél a csőrére? Pl. egy kis uborkával bekenni, attól még nem lesz baja, hiszen nem eszi meg csak egy kis nedv jutna a szájába. A tengerimalacaim egymást tanították meg a használatára, egyikük tudta mire való és megmutatta a többieknek, és ők leutánozták.
2011. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!