Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért épít a hörcsögöm "forgác...

Miért épít a hörcsögöm "forgácsdombot"?

Figyelt kérdés

Vannak törpehörijeim,mindegyik külön helyen. Fura szokása lett az egyiknek, mert a forgácsból egyfolytában dombot épít, és csak ugyanarra a helyre. Eddig nem csinált ilyet. Teljesen egészséges,jó a kondija,tegnap lett fedeztetve...

Miért csinálhatja?

[link]


2009. nov. 16. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
enyém is ezt csinálja, szerintem normális, maximum ez a rögeszméje... Az enyém benne is alszik
2009. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az enyém nem alszik benne, mindig a házába megy aludni. Ha viszont szétszedem, (először azt hittem csak kaparászott és úgy lett),akkor visszacsinálja. Kb. két napja szórakozik ezzel.
2009. nov. 16. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan hagyd, baja nem lesz tőle igaz? :)
2009. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális dolog. AZ az éléskamrája, vagy oda fog szülni. De vmi funkciója biztosan van.
2009. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nincs benne semmi, kaja se.

Még a fedeztetés előtt elkezdte,tehát az alomnak sem lehet. Persze,nem lesz baja, csak furi...

Köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 16. 18:34
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Az enyém is folyton építkezik,nincs ezzel semmi baj.Tehetnél egy ágat a tercsibe,hogy mászhasson egy kicsit( minél több ágú, annál jobb).Legalább 2-3cm átmérőjű legyen.
2009. nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van neki,csak a kép kedvéért vettem ki, hogy jól látszon a dombocska.
2009. nov. 17. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!