Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rágja a hörim a rácsot mit...

Rágja a hörim a rácsot mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában egyfolytában csak a ketrec rácsát rágja és nem tudom mit adjak neki kap faágat,sok kaját,friss vizet,hintát,van 3 emeletes ketrece csövekkel,de nem akarja abbahagyni most gondoltam,hogy ma megyek és veszek valamit,de mit? kivenni nem nagyon tudom pedig sokszor próbálom és erre vinnyog,és harap... ha ki is veszem nagy nehezen tetszik neki! mit tudok neki venni olcsón? hallottam nyalósóról,de az mire jó?

2013. nov. 9. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
igazából nekem nyuszim van de ugyan azt csinálta mint a tiéd pedig mindig van szénája, fája, nyalósója. ezt azért csinálja hogy engedd ki. a ketreceknek van ajtaja azt nyisd ki neki mert ha benyúlsz harapni fog mert az az ő felségterülete
2013. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a válasz és ez jó ötlet még nem próbáltam úgy,hogy ő másszon ki :) de a nyalósó mire jó?
2013. nov. 9. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
vannak benne ásványi anyagok amikre szüksége van a szervezetének :)
2013. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oo.. :D köszi :) akkor biztos veszek :)
2013. nov. 9. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
vannak ilyen fagyi, banán, szőlő alakúak amik még színezve is vannak. nekem ahhoz hozzá se nyúlt. olyat vegyél amit a ketrecre föl lehet rakni és lehet forgatni (fehér színű) nekem ezt nagyon szereti :))
2013. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vedd ki és játsz vele! Lehet hogy kicsinek érzi a ketrecét
2013. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Futókereke nincs?A höri egy éjszaka több km távot is lefut a természetben.
2013. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális.Enyém is. De sokkal jobb rácsos ketrecben tartani,mert ott kidughatja a nóziját,meg állítólag jobban is érzi magát benne. Ezt azért csinálja,mert így koptatja a fogacskáit.:)
2013. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi már megoldottam :) és van-eddig is volt kereke a ketrece tuti nem kicsi ill.nem érezheti annak mert eleve nagy és van benne 3 emelet. :)
2014. febr. 8. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!