Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja a lány hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a lány hogy nem akar egyenlőre kapcsolatot de akkor miért kezdeményezett? Most akkor adjam fel vagy folytassam és majd kialakul? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Közösségi portálon ismerösnek jelöltem egy lányt és a chat-jén kb egy hónap mulva rám irt hogy honnan ismerjük egymást!Szimpatikusak is vagyunk egymásnak!

Azóta msn-en is beszélünk és a személyes találka is felmerült!


2010. máj. 28. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván így akarja megmondani, hogy nincs esélyed nála. Mondjuk eléggé elítélendő magatartás, hogy nem képes nyíltan megmondani a véleményét...
2010. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar belevágni még egy kapcsolatba. Találkozzatok. Ismerkedjetek össze, dumáljatok egy jót. Chat-en nem az jön le, amilyenek élőben vagytok. Személyesen teljesen más beszélgetni. Lehet először közelebbről megszeretne ismerni személyesen is, mert ő attól még nem fog veled járni, mert leírod neki chaten a külső belső tulajdonságaidat meg küldesz neki képet. Először barátkozzatok össze és utána majd alakul ez a dolog szépen. Ne akard siettetni a dolgot, mert az eltaszíthatja a lányt. Hagyd hogy minden magától menjen :)

Ha a lánynak bejössz, akkor úgy is összefogtok jönni.

2010. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is valami ilyesmire gondoltam!Mert ha nem érdekelném akkor szerintem nem irna rám msn-en és nem beszélgetnénk naponta több óra hosszát és nem ő kezdeményezte volna ezt az egészet köztünk!

Szó esett már a személyes találkáról is és ő is benne van!

Ugyhogy nem adom fel!

2010. máj. 28. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!