Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két tengerimalac egymás mellett?

Két tengerimalac egymás mellett?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek a válaszaitokkal.

- egy 6 hónapos fiú malac mellé vettünk egy 4 hetes (380gr) kisfiút,társnak!

Egy hete vannak együtt és a nagy folyamatosan szexuálisan zaklatja. Oké,ezt tudtuk hogy ez egy folyamat,de meddig tart amíg ez nem okoz a kismalacnak ,,traumát"? Menekül előle,riadt rémült nagyon keveset eszik a pici! Nem jön ki a házból.

-véget ér ez valaha?

-mi lesz ha a pici ivarérett lesz,nem fognak verekedni?

-az jó ha éjszaka különszedjük őket,hogy a pici megnyugodjon és megerősödjön?

- és mmeddig normális ez a zaklató állapot?



#fiú #tengerimalac #hím #kettő tengerimalac
2013. nov. 15. 20:59
 1/4 anonim válasza:

Szia.

Nekem is fiúmalacom van, még csak 3 hónapos, de a mikor lány malacokkal találkozik akkor teljesen megőrül. Dorombol nekik, szagokat enged ki.

Szerintem válaszd őket külön, és csak akkor engedd őket össze, ha te is ott vagy!

Több helyen olvastam, hogy párt kell venni, mert érezhetik egyedül magukat.

Szerintem nem lesz harc, ha csak nem veszel egy nőstényt is. :)

Amúgy biztos, hogy kisfiú az új malac?

2013. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat,ez is megnyugtató azért.Ez is "dorombol" neki de már néha elzavarja a kicsit.Biztos hogy fiú.Éjszakára kivesszük hogy nyugodtan tudjuk legalább pihenni,enni és gyarapodjon.
2013. nov. 16. 14:37
 3/4 honey0711 válasza:
Szia! Nekünk ugyanez van, de már 2 éve megvannak a malacok. 2 lány, mi is külön vettük őket, először csak egy volt. Két lány malac, de az egyneműeknél ez nem szexuális zaklatás. Először mi is azt hittük. Kb minden hónapba egyszer rájuk jön ez, ami egy rivalizálás ugymond, hogy melyikük legyen a főnök a ketrecbe. Az egyik kergeti a másikat dorombol, a másik pedig menekül és makog. Nálunk majdnem mindig más a főnök, és már felváltva kergetik egymást. De a végén mindig eldől ki a főnök. És általába aki nyert (a másik hátára mászhatott) az sose vinnyog kajáért. Elég viccesen hangzik, de ez tényleg így van. Nekünk havonta 1x szokott lenni ez a rivalizálás :)
2013. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,ment a pipa
2013. nov. 19. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!