Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm két évet élt....

A hörcsögöm két évet élt. Nagyon hirtelen halt meg. Milyen betegségben halhatott meg?

Figyelt kérdés
Vagy lehet hogy csak simán lejárt az ideje? Előtte egy nap véletlenül le fröcsköltem vízzel, de igaziból, a szabadon élő egereket is éri víz? Mégsem halnak meg! Szerintetek?
2013. nov. 18. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy átlagos hörcsög 2-3 évet él,szóval valószínű,hogy lejárt az ideje.
2013. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés az állatok kategóriában jobban mutatna.
2013. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyire lett vizes?
2013. nov. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hörcsög élettartama 2-3 év. Lehet hogy lejárt az ideje.

Nem beteg volt!


De vízzel lefröcskölted, arról írhatnál bővebben, hogy hogy történt és hol érte a víz és mennyi víz...stb.



Az én egyik hörcsögöm most múlt el 2 év plusz 1 hónapos, vele most annyi van hogy fogyott és gyengébbek lettek a szemei mert többet pislog főleg az egyik szemével és nem mindig van teljesen kinyitva az a szeme. Az öregségtől van minden, de amúgy makk egészséges és még szokott játszani is.

2013. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak nem találtam az állat kategóriát. Hát.. Éjjel nagyon zörgött, bevittük a fürdőszonába. Én fürödtem,(zuhanyoztam) és úgy ment rá. Nem sok. Csak a háta lett vizes. Meg egy kicsit az oldala.
2013. nov. 19. 18:45
 6/8 anonim válasza:
A lefröcsköléstől hogy halhat meg?
2013. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát úgy, ha vizes lesz és esetleg megfázik. Vagy ha gyenge a szíve és bestresszel tőle.

De nem hiszem, hogy ebben az esetben ez szerepet játszott.

2013. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszi a választ :)
2013. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!