Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történik, ha egyszerre...

Mi történik, ha egyszerre szenved valaki AIDS-ben és autoimmun betegségben? Ugye a kettő pont egymás ellentéte, nem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
NEM
2013. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit kifejtenéd bővebben?
2013. nov. 16. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Az autoimmun betegségek lényege, hogy a szervezet saját immunrendszere támadja meg a szervezetet. A HIV az immunrendszert teszi tönkre. Látod már a lényeget, vagy versbe szedjem neked?
2013. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert ugye tudomásom szerint az aids az immunrendszer hiánya, az autoimmun meg a túlműködése. De gondolom ki nem oltják egymást. Akkor mi történik?
2013. nov. 16. 21:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, közben nem láttam a másodikat.
2013. nov. 16. 21:31
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha a hiv tönkreteszi az immunrendszert, az autoimmun során meg az immunrendszer támadja a saját szervezetet, akkor ha ezek egyszerre jelentkeznek, akkor nem kéne az autoimmun betegség tüneteinek gyengülniük? Egyébként nem szükséges bunkónak lenni, csak feltettem egy kérdést, senkit nem bántottam.
2013. nov. 16. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Neked pedig nem szükséges ide leírnod a gondolkodási folyamatod kommentek formájában. Ezt általában fejben végezzük. És nem, a kettő még mindig nem "egymás ellentéte", hanem két eltérő jelenség. Van különbség.
2013. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!