Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a kedvencek "királya"?...

Melyik a kedvencek "királya"? Melyiket ajánlanátok gazdik?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdek depressziós lenni mert nagyon egyedül vagyok itthon, hiszen a szüleim csak este jönnek haza a munkából.:( Szeretnék egy kisállatot valami hörcsögfélét. Gondoltam Tengerimalacra, Nyúlra, Vadászgörényre vagy Csincsillára. Patkányt is szívesen tartanék, de anya már a gondolattól rosszul van. Egy olyan kedvencet szeretnék amelyik sokat bolondozik, a ketrecen kívül nem potyogtat (keveset vagy rászoktatható a szobatisztaságra) és dögönyözhető. 3-4 havonta elutazunk 4-5 napra, úgy hogy jó lenne ha magammal vihetném a nagymamámhoz. De ha nem, az se nagy baj mert lenne aki eteti. Szeretném ha nagyobb rágcsáló lenne kb. tengeri malac méretű. Ha lehet csak egyet tartanék bár ha nagyon muszáj a kettőt is megoldanám. Kérlek gazdik segítsetek, mert lassan már megöl az unalom!

2013. dec. 3. 18:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A csincsilla nem épp dögönyözni való állat, és sok türelmet igényel, mellesleg nem lehet egyedül tartani, mert depressziós lesz. Szobatisztaságra nem lehet szoktatni, de nagyon kis okosak tudnak lenni, pár dologra azért rá lehet őket szoktatni.Nekem 2 csinim van, hál'isten már megtanulták a rendet. :D Mielőtt házi kedvencet választasz, neten alaposan olvass utánuk, hogy tudjad,mire vállalkozol! :)
2013. dec. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! a törpenyúl mellett maradtunk a szüleimmel
2013. dec. 17. 18:28
 13/18 anonim ***** válasza:
Jó döntés :-)
2013. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora sláger lett a törpenyúl! Ne értsétek félre, semmi rossz szándék nincs a mondat mögött, de azért meglepődtem. Amúgy gratula a nyuszihoz! :)
2013. dec. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nos, meglett már a nyuszi?
2013. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
sajnos még nem, majd tavaszra
2013. dec. 27. 00:00
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, meg van a nyuszi :D!!!
2014. jan. 26. 11:30
 18/18 anonim ***** válasza:
görényre szavazok :) bolondos, lehet vele játszani, alomra szoktatható stb :D nekem is van egy és nem unatkozok mellette ;)
2014. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!