Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögkerék+höri?

Hörcsögkerék+höri?

Figyelt kérdés
na szóval az van, h tegnap kapott a hörim egy hörcsögkereket, de nem tudja használni. teljesen rosszul próbálgatja. azt csinálja, hogy belese megy, hanem két hátsó lábára támaszkodik és a mellső lábaival elkezdi tekerni a kereket.hogy probáljam megtanítani neki h mit kell csinalni?vagy majd magatol rajön?

2013. dec. 31. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
enyémek is ezt csinálták először mindig, évek óta tartok hörcsögöt, eleinte mint így próbálkozott, volt aki rájött és állandóan futott benne, és volt aki nem is foglalkozott vele, majd rájön magától és lehet szeretni fogja :)
2013. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az enyém amúgymeg nem nagyon törődik vele, csak ha takarítom a ketrecét és átrakom a terráriumomba, és csak a kereket rakom be mellé amúgymeg tojik rá :(
2013. dec. 31. 18:56
 3/15 A kérdező kommentje:
Am köszi
2013. dec. 31. 18:57
 4/15 anonim ***** válasza:
Dobd bele és tekerd meg, hátha megszereti. Ha meg nem, akkor úgy látszik nem az ő sportja.
2013. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
előttem író egy hülye állatkínzó ne foglalkozz vele
2013. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem is vettem komolyan
2013. dec. 31. 19:09
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy hülyén hangzik, de én is rásegítettem neki. Ő belement, én meg az ő tempójába kezdtem hajtani. Tehát ha lépett egyet, akkor egy minimálisat fordítottam. De hamar rájött.

Mostanában azzal szokott gond lenni, hogy betemeti a kereket, utána meg csodálkozik, hogy nem forog :D

2013. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:D am én is segítettem neki (legalábbis próbáltam)de ahogy belement és én próbáltam szép lasan forgatni, mindig kidugta oldalt a fejét meg össze vissza lépkedett ugyh nem nagyon megy neki :(
2013. dec. 31. 19:16
 9/15 anonim ***** válasza:
nem szabad erőltetni, majd ha akar megy benne
2013. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 31. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!