Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögkerék+höri?

Hörcsögkerék+höri?

Figyelt kérdés
na szóval az van, h tegnap kapott a hörim egy hörcsögkereket, de nem tudja használni. teljesen rosszul próbálgatja. azt csinálja, hogy belese megy, hanem két hátsó lábára támaszkodik és a mellső lábaival elkezdi tekerni a kereket.hogy probáljam megtanítani neki h mit kell csinalni?vagy majd magatol rajön?

2013. dec. 31. 18:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

Nekem két hörcsögöm van.

Az egyik öt nap után jött rá, hogy hogyan kell használni a hörcsögkereket (én mókuskeréknek hívom), viszont a másik már első nap hajtotta mint a veszett féreg.. Minden höri különbözik, és ezért is olyan aranyosak. :)

A tied is meg fogja szokni!

2013. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tényleg? MÓKUSKERÉKNEK? :O Erre mégis hogy jöttél rá? O.o Hiszen annak az a neve. >.<" Atyavilág... :P

Na szóval: beleteszed a hörcsögöt, elkezded hajtani lassan, és voilá, rájön, hogy hogyan kell. De magától is megtanulja, csak idő kérdése. ;)

2014. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat, de utolsó vákaszolónak:ezt már én is próbáltam, de amint el kezdem szép lassan hajtani,kijön a kerekböl.akarmit csinalok kijön.
2014. jan. 1. 23:54
 14/15 A kérdező kommentje:
am buék mindenkinek :)
2014. jan. 1. 23:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is így csinálta először de most megpróbálom berakni és minimálisan megpörgetni, köszi a válaszíróknak :D
2014. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!