Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam meg a...

Hogyan szoktassam meg a nyuszimmal az új környezetét? (A folyamatra vagyok kíváncsi) Légyszíves hülyeséget ne írjatok!

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a nyuszimat és persze be vagyok zsongva, de tudom, hogy ő nagyon fél ezért nem merem kivenni. Hallottam, hogy ha a nyulakat nagy stressz éri elpusztulhatnak. Ez igaz? Mit kéne tennem, hogy meg szokjon? Gazdik leírnátok, hogy ti hogyan csináltátok?

2014. jan. 1. 14:54
 1/8 A kérdező kommentje:
A szobámban tarthatom? Mert igazán csak ott tudnám kiengedni futkozni. Ott nem rághatna meg semmit és a bútorok alá vagy nem férne be vagy én is beférnék mellé, szóval ki tudnám venni.
2014. jan. 1. 15:02
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is gratula a nyuszihoz, biztosan nagyon aranyos lehet.

Egy pár napig ne zavard, had lakja be a helyét. Ha már úgy látod, hogy mászkál a ketrecben ülj le mellé és beszélj hozzá. Egy kis kajával megvesztegethető, ha már a kezedből elveszi óvatosan megsimogathatod. Ezt kitartóan csinálod akkor egy idő után ha meglát téged odajön a ketrechez. Ekkor szerintem ki is veheted óvatosan.

Én biztosan nem tartanám a szobámban, ugyanis a nyuszik éjszaka/hajnalban aktívak. Azaz rágcsálnak, futkosnak, zörögnek, tehát aludni nem tudsz tőlük. Remélem segítettem....

2014. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm a segítséget
2014. jan. 1. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Nemtom én azért pont hogy tartanám a szobámban,de persze kinek mi.

Sok sikert a nyuszihoz! :)

2014. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
1. léci küldj róla képet (imádom a nyuszikat :3) 2. sztem ne tartsd ketrecbe néha enged ki mert te se éreznéd jól magad egy "dobozba" bezárva 3. sok szerencsét hozzá :3
2014. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké, most egy kicsit lefagyadozós a gépem, de majd küldök
2014. jan. 23. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:
NYÚÚÚL *.* *.* *.*
2014. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tessék itt van az én kis Nugátom:

[link]

[link]

[link]

Itt pedig még kicsi volt: [link]

2014. jan. 25. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!