Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulat lehet fürdetni?

Nyulat lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
Pl. nyáron amikor nagyon meleg van vagy csak úgy hát ha tetszene neki. Persze utána jól áttörölném és messziről hajszárítóznám. Általánosan szeretik a vizet?

2014. jan. 1. 17:44
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] szerintetek ezt szereti a nyuszi?
2014. jan. 1. 17:52
 2/6 szoty42 válasza:
Katasztrófális
2014. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szoty42 válasza:
mármint a video katasztrófális. Ez valami nyúl féle akármi. de szerintem ne fürdesd
2014. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én fürdettem nyáron ha sokáig voltam kint vele, pl dokihoz mentünk vagy utaztam vele 3 órát, víz volt nálam itattam amennyire ivott, de hazaérve egyből kézmeleg-langyos-hideg víz alá dugtam, főként a fülét hűtöttem de utána az egész bundáját bevizeztem, először nagyon félt de megszokta és kifejezetten élvezte, amúgy ha nem mentünk sehova akkor vagy az alap dolgokkal hűtöttem és óránként kb konkrétan a fülére csavartam a vizes rongyot :)


egyébként nem kell fürdetni őket, nagyon sokat tisztálkodnak, elég nekik az a tisztán tartás, de pl 2 hete jártunk úgy hogy valamitől nagyon ment a hasa és reggelre tiszta f*s volt a ketrece meg a feneke is, így hátára fektettem és beleültettem a csapba amibe engedtem meleg vizet és úgy lemostam, ezt 4szer egymás után, szegény úgy sajnáltam :(


ha a füle vagy a bundája valamiből ragacsos, esetleg nyáron a baracktól lehet, olyankor elég szivaccsal letörölni :)


nem néztem meg a videót de gondolom hogy melyik az, de azok nem normálisak, az állatkínzást merítik ki szerencsétlen nyuszin :(

2014. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat
2014. jan. 1. 22:25
 6/6 anonim válasza:
Hát fürdetni csak egyszer,kétszer kel havodta vagy csak akkor hogyha belefekszik az ürülékébe és koszos lesz :)
2014. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!