Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajta hörcsögöt vegyek?

Milyen fajta hörcsögöt vegyek?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék amelyikkel jó játszani, nem pörög túl és nem túl lusta. Nem túl hangos.

Még egy kérdés: Ha a szobámban lesz (ott ahol alszom) zavarni fog?



2014. jan. 1. 20:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
A dzsungáriai is ugyan olyan kezes, kedves, ha jó helyről szerzed be, ahol foglalkoztak is vele.
2014. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
32%

Aranyhörcsögöt kérj szerintem is.Volt törpehötim is,de ők nem azok a "kezembe veszem,megszeretgetem őket" tipusok.Meg nem olyan bújósok. Viszont az aranyhörimmel esténként együtt nézzük a tévét,sokat játszunk,tavasszal meg nyáron kiviszem kicsit a parkba,ott elvan,kicsit rágcsálja a füvet,madárkák hangjára neszel.Én addig a pokrócomon fekszek és nézek a telómon egy filmet mondjuk,és jön a höri is,ő is nézni(imádja a filmeket,szereti a színest,meg ilyesmi:D:) ) ha napozok,a hasamra fekszik ő is napozni,ha almát eszek,akkor övé az alma magja, ha ropit eszek abból is kap,stb,stb.

De a törpehörikkel ezt nem igazán lehet,mert kicsik,hamar kiszöknek a kezedből,villámgyorsak...................

Aranyhöriiiiit kérj!!!!!!!!!!!!!!!:)

2014. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Dzsungária törpehörcsög! :) Nekem 1 éve van és imádom öt.Mondjuk ez a te döntésed :D
2014. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
32%
aranyhörit kérj! sokkal barátságosabb
2014. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
Az tuti hogy zavarni fog!:)
2014. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Oh. Akkor viszont éjszakára kiraknánk a fürdőszobába. Ott van fűtés (télen). Szóval vagy hideg , vagy fűtőtest közelébe lesz. Melyik a jobb?
2014. jan. 4. 13:47
 17/33 anonim ***** válasza:
igen!!! Tedd ki a fürdőbe,mi is így csináltuk mindig anno!! :) És aranyhörit kérj,sokkal engedékenyebb,barátkozóbb tipus. És lehet simizni mindig!
2014. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Valaki írna tenyésztőt is?
2014. jan. 4. 17:37
 19/33 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :) Hova tudnál menni értük? Szóval merre felé élő tenyésztőt szeretnél? :)
2014. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
*érte bocsánat, mivel területvédők, csak egyet vegyél. :)
2014. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!