Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajta hörcsögöt vegyek?

Milyen fajta hörcsögöt vegyek?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék amelyikkel jó játszani, nem pörög túl és nem túl lusta. Nem túl hangos.

Még egy kérdés: Ha a szobámban lesz (ott ahol alszom) zavarni fog?



2014. jan. 1. 20:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
46%

Szíriai aranyhörcsögeim voltak mindig és vannak is és lesznek is, szóval én őket ajánlom neked! :) Nagyon tiszták, nagyon barátságosak, rengeteg féle színváltozatuk van és azon belül (hosszúszőrű, közepesen hosszú szőrű, rövid szőrű) nagyon hamar megszelídülnek, főleg ha fiatal korban veszed magadhoz (3-4 hetesen)!

Nekem jelen pillanatban 9 aranyhörcsögöm van (anyucit terhesen sikerült megvennem egy állatkereskedésben, így lettünk ilyen sokan :)), mindegyik egytől egyig más és más személyiség!! Simán meg tudom őket különböztetni! Én is huszonéves vagyok és a férjem is! :)

A szíriai aranyhörcsög garantáltan nem csak dísz lesz a szobádban, hanem egy hálás szeretnivaló kis állatka akivel játszani is lehet. Én minden este le szoktam őket tenni szaladgálni a lakásba, persze nem egyszerre, hanem külön-külön, mindig azt aki épp ki szeretne jönni és akkor csakúgy másznak rám mint a kis piócák! :) Alig tudom levakarni őket magamról úgy ragaszkodnak hozzám! Az nagyon fontos, hogy őket egyedül kell tartani!! Erős területvédő ösztönük van és nem tűrik meg egymást még a tesók sem, csak párzás idejében! Szóval 1 ketrecben csak 1 hörcsögöt szabad tartani, mert ő magányos állatka, úgy lesz boldog! Te majd törődsz vele, meg a mókuskerék az elengedhetetlen a számára! Sokat lehetne még írni róluk, de így is hosszú lettem! :)

2014. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
aranyhöri! nagyon édes,és nagyobb mint a törpehörik, jobban lehet vele játszani. elvileg adnak ki valamilyen sípoló hangot. az enyém nem adott. viszont a ketrecet rágta vadul meg csikorgatta a foga alatt minden éjjel, sőt amikor kissebb volt a mókuskerékben rohangalt es az nyikorgott.. szoval valamilyen hangot tuti kiad. ha zavarnak az éles hangok ne tartsd a szobadban. nekünk a nappaliban volt és úgy is zavart a csikorgas
2014. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 csak barbi válasza:
46%
én a törpe hörcsögöt ajálom napal hülyéskethetsz vele este meg alszik
2014. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!