Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet tengerimalacot kint...

Lehet tengerimalacot kint tartani?

Figyelt kérdés
Én szeretnék venni egy tengerimalacod de sajnos a szüleim nem engedik meg hogy bent legyen a házban.Szerintetek jó ötlet lenne egy olyan házat csinálni neki ami hőszigetelt ( azt már kitaláltam hogyan is lehetne bombabiztos)? És lécci olyan üzenetet ne írjatok hogy próbáld kikönyörögni! Előre is köszönöm

2014. jan. 3. 17:28
 1/6 encsike17 válasza:
Szia a tengerimalacokat nem lehet kint tartani nagyon könnyen megfáznak nyáron pedig ha nincs megfelelő hűtés hőgutát is kaphat mivel nem tud izzadni.
2014. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Neharagudj meg,de ezek a kérdések.Nem elég,hogy egy szobakutyát (yorki,csivava,bichon) kint akarnak tartani.De egy tengerimalacot is? hát ez nekem sok :/


Első pedig leírta a választ.

Mond a szüleid,hogy a te szobádban lenne ketrecben.Vagy nem tudom.

2014. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A előzőket még azzal egészíteném ki, hogy a tengerimalac társas állat, minimum 2 azonos neműt kell tartani.

Tehát vagy 2 a szobádban, vagy semmi.

2014. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igaz van egy olyan szoba nálunk ami még nincs befejezve és oda be lehet-e rakni annyi hogy nincs fűtés de közvetlen a ház mellet van és így eléggé JÓ idő van bent.
2014. jan. 4. 07:29
 5/6 A kérdező kommentje:
A szüleim már azt megengedték hogy 2 tengerimalac legyen de bent semmi féle képpen nem lehet tartani mert van egy 2 éves kishúgom. de legalább lehetnek ketten. Nem tudnátok valami ötletet adni hogy ne fázzanak meg?
2014. jan. 21. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:
KÉRLEK ! HA NEM TUDSZ NEKIK MEGFELELŐ ÉLETKÖRÜLMÉNYEKET NYÚJTANI AKKOR NE TARTS TENGERIMALACOT KÖSZÖNÖM MINDEN TENGERIMALAC NEVÉBEN !
2014. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!