Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem engedik hogy törpehörim legyen mert azt mondják hogy büdös, kevés felelősséget éreznek bennem és mert ha kiszökik akkor nem akarja hogy a házban sétáljon?

Figyelt kérdés
Egyébként már hoztam haza egyedül egy takarmányegeret és azzal is kizavartak hogy hagyjam kint amíg meg nem fagy.

2014. jan. 5. 10:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
A szüleid igazi kretének.
2014. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen takarítod, nem büdös.
2014. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát valamennyire igazatok van de azt mondják hogy hallani sem akarnak róla.
2014. jan. 5. 10:26
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Pfff L0w0k xxddd
2014. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a pontos gondozásának,fentartási költségeknek,lehet azért sem akarják a szüleid. megkell őket is érteni. Hány éves vagy? Egyébként ha informálodsz róla a neten sztem pár jó tulajdonságával,bár nem ismerem a törpehörpiket,meg tudod győzni a szüleidet észérvekkel.A felnőttek így gondolkoznak.Meg hass rájuk lelkileg is h szívesen gondoznád és vállalod a felelősséget érte! ugye milyen nnagy szó is ez valójában.Neked is meg kell tanulni komolyan venni,nem a szülöktől elvárni h ők gondozzák.Mert lehet azt hiszik h ez fog történni,nekik pedig van elég dolguk.Szóval hajrá,kutass,keresd az érveket! :)
2014. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
EZ tényleg jó ötlet köszi egyébként 13.
2014. jan. 5. 10:44
 7/12 anonim válasza:
próbáld meg elmagyarázni a szüleidnek, hogy a höri tartása az egyik legkönnyebb. És ha rendes ketrece van nem fog tudni megszökni.Nekem egy nagyon vad hörim volt és ő sem szökött meg egyszer sem. És egyaltalan nem büdösek ha rendesen takaritva van a ketrecük.. remélem hasznos választ adtam és a szüleid megengedik:)
2014. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
TESSÉK? Mi az hogy büdös? A szüleid ezt honnan veszik. Nem büdös. Phff...Még ilyet, hogy büdös...
2014. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem veszélyes nekem volt vagy 16 hörcsögöm, egerem, aszem 5x haraptak de nem vészes de ugy két évig hajtogatod és lessz
2014. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Sikerült már beszerezni? Esetleg ha nem,olvasd el erre a kérdésre tett válaszokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__1467541-m..

Nekem egyébként macskám van,ha családi(kertes)házban laksz akkor azt javasolnám,én szeretem,és különösebb kiadással nem jár,tápot veszek neki,meg ha marad kaja ami olyan,azt is megeszi.csak akkor van baj ha ellik.de amugy bujos kis állatkák,meg akaratosak.kutyám nem lehet sajnos,a kert végett,de a macskák is tudják ám kaparni a kertet. :) Üdv


5-ös válaszolo voltam

2014. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!