Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy patkányom már lassan...

Van egy patkányom már lassan egy hónapja. Amikor rajtam van, akkor folyton csettintgeti a fogait. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Máskor nem csinálja ezt..

2014. jan. 5. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
megakar enni. de valószínű fog is belőled kóstolni. a patkány nem öleb. hanem egy veszélyes koszos mocskos fenevad.
2014. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, az első válaszoló nem ismeri a patkányokat. Nekem is vannak és az amikor csettintget, amúgy patkányosok úgy mondják hogy "reszel", az az elégedettség, és jó érzés jele, szeret veled lenni. Nekem csak az egyik reszelget nagyon, a másik nem annyira. A másik tanács amit fogadj el: Sürgősen keríts mellé egy párt. A patkány szociális állat nagyon nem érzi jól magát egyedül, tapasztalat. Úgyhogy légyszi vegyél hozzá egy azonos nemű egyedet a nem kívánt szaporulat elkerülése érdekében
2014. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Második jól írja. Az elégedettség jele. Olyan, mintha dorombolna :D
2014. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jujdejó..köszönöm..társ nélkül semmiképp nem jó neki? nehéz megosztani 2 között a szeretetemet..
2014. jan. 5. 23:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Meg tudnád, hidd el! És ha igazán szereted, és van rá lehetőség, akkor szerzel neki társat! :) Azonos neműt!
2014. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
rendben...
2014. jan. 6. 00:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Én öt pati között "osztom meg" a szeretetemet :D Bár nem tudom, mennyire megosztás, ha mind az ötöt imádom :D


A kattogás lehet a félelem jele is, nem feltétlen csak az elégedettségé, de nyilván akkor nem fél, mikor elterül az öledben és kattog :3 Akkor boldog :D

2014. jan. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
elterülni nemigazán szokott..csak mászkál össze-vissza rajtam általában..de hogyha lemászik rólam, és megijed (ly?) valamitől, akkor rögtön visszafut rám.
2014. jan. 8. 20:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Tutiziher, hogy szereted téged :D
2014. jan. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha megijed és rád fut fel, akkor te vagy neki a megváltó, persze átvitt értelemben. Egy állat, ha fél, meg te is, ha félsz, menedéket keresel. Neki te vagy a menedék, tehát nagyon bír téged. :)
2014. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!