Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszinak jó ez a kaja?

Törpenyuszinak jó ez a kaja?

Figyelt kérdés

Eddig a VL Cuni Complete-ot kapta, de most találtam jó áront hogy 2x 750g Cuni Nature + Crispy Muesli Rabbits 1 kg ingyen meg kb ugyanez csak Cuni Nature Re-Balance. A kérdésem az lenne, hogy ezek is jók neki - mmint a Nature és a Re-Balance - vagy maradjak a Complete-nál? A másik meg, hogy a sima Nature vagy a Re-Balance jobb a kettő közül?

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2014. jan. 8. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek se rosszak, de mivel magokból is állnak, előfordulhat, hogy csak a finom falatok fogynak el belőle, a többit otthagyja. Az én nyuszim pl nem szerette a crispy mueslit.
2014. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszii. Csak gondoltam megérné, mert összesen 2,5 kg tápot kapnék kb. annyiért amiből 1 kg Complete kijönne. Utána néztem én is, Complete rosttartalma 20%, Nature-nek meg ha jól emlékszem 15%, szal valamivel kevesebb, de olvastam több helyen, hogy sokan használják ezt is. Amúgy a nyuszi nem válogat.. nem adok rá esélyt :) amit nem eszik meg, azt otthagyom és másnapra így is úgy is elpusztítja azt is :)
2014. jan. 9. 08:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is otthagytam...2 nap után belepisilt. A következő adagnál megint...a finom falatok elfogytak, a többit összepisilte. Nem hülye, csak nyuszi.
2014. jan. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére még nem pisilt a kajás tálba.. remélem, nem is fog :) mellé szokott, mert hiába "a nyulak alapból szobatiszták", ő nem az akárhogy is próbálkozok :D
2014. jan. 9. 09:39
 5/7 anonim válasza:
Ez nyúlfüggő, az enyém például megeszik mindent a Crispy Muesliből is, de a legnagyobb kedvenc a Cuni Complete. Szerintem azt add neki amelyik a legjobban ízlik neki, ezek közül mindegyik minőségi táp tudtommal :)
2014. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszii szépen a választ :)
2014. jan. 9. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a VL Cuni Fitet-5 kg-os kiszerelésben 1500FT körül van.Ez törpenyúlnak és sima házinyúlnak is adható.Sima zöld nyúltáp.
2014. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!