Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac kaja?

Tengerimalac kaja?

Figyelt kérdés
Vettem a kettő malimnak Versele Laga Cavia tápot de csak a legfinomabbakat eszik meg belőle a többit othagyják pedig tele van a táljuk és már várják mikor adnok nekik még?Mit csináljak hogy megegyék a többi kaját is?
2013. szept. 14. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én tengerimalacaim is ezt csinálják. Próbáld meg rászoktatni arra az ételre amit nem esznek meg!
2013. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont ezért ilyen tápot kell nekik adni:

[link]

Ebben minden fontos megvan,de úgy,hogy kénytelenek megenni mindent.Amúgy ez hasonlít a nyúl tápra,de azt tilos nekik adni!Egy A.C.S. nevű kokcidiózis elleni gyógyszert kevernek bele ami a malacoknak méreg(vese károsodást,immunrendszer leépülést vagy halált okoz) !

2013. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hogy szoktassam rá őket?
2013. szept. 14. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Adjad nekik a mostani táp helyett.
2013. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem eszik meg, nem is fogják, nem tudok őket rászoktatni. Hidd el én is már átmentem ezen... Nekem se ették meg a tápot csak a kedvencüket és a táp 80%-át otthagyták. Mivel ez iszonyatos pazarlás, és pénzkidobás, ezért vegyél neki pellet formájú tápot. Nekem Versle Laga Crispy Pellets-em van. Ebbe is benne van minden, csak csupán egybe van "tömörítve", így nem tudják kiválogatni, magyarul ugyan olyan mint a "külön-külön táp" (azaz amiben külön vannak a dolgok), ezt a fajta tápot direkt az ilyen szelektív, válogatós malacok számára csinálják. Minden megvan benne ami a malacnak, kell C-vitamin, tápanyagok, teljes értékű dolgok stb.. Én az Acana Shop-ból rendelem, 2 kg-os kiszerelésben lehet kapni és nekem a 2 malacomnak bő 1 hónapig elég. Ráadásul az ára is nagyon jó mindössze 1600 forint. (Kiszállítás ingyenes) De szerintem állatkereskedésekben is meg tudod venni:) Enyémek imádják, csak ajánlani tudom!:)
2013. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én malacaim is válogatnak, de nembiztos hogy azért mert nem szeretik lehet hogy csak azért mert arra nincs szüksége.
2014. aug. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!