Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom le fialt és...

A tengerimalacom le fialt és az anya meg halt 1 db kicsi maradt nagyon gyenge mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Meg fialt a malacom nem tudom hogy mégis mit adjak neki? Tejpótlót adtam neki de azt mondják , hogy a kecske tej nagyon ajánlott az árva kis malacnak.
2014. jan. 12. 19:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Minden hétköznap megyek dolgozni de kire hagyjam a kis malacot ki eteti? Reggel 8 -tól 13 -ig dolgozom nem tudom ki fogja etetni. Vagy ki birja addig?
2014. jan. 13. 07:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem... ://

Volt,amikor az én anya malacom elhanyagolta az egyik kismalacát, olyan kis gyenge volt szegény :"(

Mi kecsketejjel+ babatápszerrel etettük (állatorvos ezt javasolta). 2 -3 óránként etetnem kelett,egész éjjel nem aludtam,vittem magammal stb... Még az volt a szerencsém,hogy megengedte az igazgatónő,hogy bevigyem a suliba.... Akkor voltam 13 éves.... Mára már gyönyörű szép malacka lett belőle,és büszke vagyok rá,hogy kűzdött,és nem adta föl :') Sajnos,mást nemtudsz csinálni... :/ vagy keresel neki sűrgősen egy másik anya malacot, talán tenyésztőnél próbálkozz egy anya malackát keresni... :/

2014. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!