Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az anya macska nem fogadja el...

Az anya macska nem fogadja el a kölykeit! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A húgom az előbb a kiscicákat kivette a fészkükből, és egy másik fészekbe tette. Én vissza tettem a régi fészkükbe, de az anyjuk nem fogadja el őket. A kicsik csak sírnak, de az anyjuk elfut tőlük, és a másik fészekben keresi őket. Mit tegyek? Nagyon éhesek a kicsik, és sírnak az anyjuk után.

2013. máj. 26. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A húgodnak nem kellett volna összefogdosni őket! Vannak olyan macskák, akik ezután már nem fogadják el a kölykeiket. Próbáld meg kis helyen összerakni a kicsiket, és az anyjukat, pl. egy kis ketrecbe, vagy ilyesmibe.
2013. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna hozzájuk nyúlni, mert az anyuka így lehet, hogy nem is fogja visszafogadni őket, mert érzi rajta az ember szagot. Ha nem fogadja vissza őket, akkor nektek kell felnevelni a kicsiket.

Egy korábbi kérdésnél leírtam, mit javasolt ilyenkor csinálni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__4389503-segi..

Itt pedig egy állatorvosi rendelő honlapján található információk kiscicák felneveléséről:

[link]

Egyébként milyen idősek a kölykök?

2013. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy nem szabad megfogni őket, és jól meg is szidtam a húgomat. Holnap lesznek 3 hetesek.

És ezt elmondtam a mamámnak, és ő adott enni az anya macskának, és az rögtön szaladt a kicsikhez! HUH! Mekkora kő esett le a szívemről! A mamák mindent tudnak, vagy csak éhes volt az anyjuk.

2013. máj. 26. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, a mamák mindent tudnak! :)
2013. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!