Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Utálja párját a lány hörcsög?

Utálja párját a lány hörcsög?

Figyelt kérdés
Pár hónapja hazahoztunk egy fiú és egy lány hörcsögöt. Jól elvoltak egymással, játszottak, barátkoztak. Nemrág azonban a kislány kölykezett, és azóta ha a fiú hörcsög közelébe megy, az nyüszít és hadonászni kezd. Megutálta? Vagy hirtelen mi ez az ellenségeskedés?

2014. jan. 13. 01:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jajj, nem gondolod, hogy az ELADÓnak az a dolga, hogy ELADJA a höriket??? :) Így szerintem evidens, hogy nem érdekli mi lesz velük, csak vigyél el minél többet.
2014. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Platypus ***** válasza:
100%
A kereskedőnek semmiféle kötelessége nincs téged tájékoztatni. Sőt, még az sem kötelessége, hogy egyáltalán ismerje azokat a dolgokat, amiket tudni kell egy kisállattartónak. Valamilyen szinten boldogulnia kell vele, hogy életben tartsa az állatokat eladásig, de ezen túl minden ismeret, amit továbbad a vevőnek, csak a saját lelkiismeretén és szorgalmán múlik. És az a szomorú helyzet, hogy több kereskedő terjeszt hibás információt, mint aki nem. Általában elhallgatják az állatok valós igényeit, és a vevők naiv elképzeléseihez igazítják az infókat, mert így többen vásárolnak. Kereskedőnek nem hiszünk feltétel nélkül, ez örök szabály. Tájékozódni csak független forrásból szabad, aminek nem az az érdeke, hogy egy hörcsöggel több pénzt hagyj ott.
2014. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Bár látom a tahó megfogalmazás és paraszt hangnem sokaknak megy (nem az ő hibájuk, biztos a szülőktől tanulták), ennek ellenére köszönöm a válaszokat. Valóban nem ártott volna kicsit utánanézni, utólag belátom. Ettől függetlenül az eladó egy fasz.
2014. jan. 15. 03:17
 14/16 anonim ***** válasza:

"Ettől függetlenül az eladó egy fasz."

Ezt jól megmondtad kedves kérdező! :DD

Szerintem minél hamarabb vedd őket külön. Előbb-utóbb majd a kölykök is ivaréretté válnak és nekik is külön-külön kell ketrec!!

2014. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Salx Narval ***** válasza:
100%
Végigolvastam minden választ és úgy tűnk, rajtad kívül kérdező, senki más nem tahózott, parasztozott és nevezett fa..sznak mást. De nyilván nem a te hibád, te is csak a szüleidtől vetted át a stílust.
2014. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Tisztelt 15-ös!


Ezek szerint nem vagy a szövegértés mestere, mert a mondandómat sajnos nem sikerült megértened. Senkit sem neveztem tahónak és parasztnak, - ez esetben én sem lettem volna különb - hanem a hangnemet és a stílust minősítettem, ami beláthatod, nem éppen nevezhető kedvesnek a fenti hozzászólások esetében. Az eladót pedig okkal neveztem annak, aminek. Az illető nyilvánvalóan nem egy hímvessző, hiszen akkor nem tudna beszélni, és állatkereskedést fenntartani. Még a pénztárgépet sem tudná kinyitni kéz híján.


Semmi baj, legalább megpróbáltál kötözködni, ahogy az itt szokás. Ügyes vagy, bajnok ! :)

2014. febr. 1. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!