Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tehetnék a nyuszimmal?...

Mit tehetnék a nyuszimmal? Még nincs túl késő?

Figyelt kérdés

Tavaly előtt kaptam karácsonyra egy nyuszit, akivel nem igazán foglalkoztam eddig, mert ha kivettem akkor is rágcsálni akart mindent így csak a baj volt vele.

Most érzem azt, hogy tényleg szerető gazdija lehetnék, de már elmúlt 2 éves is és teljesen vad.

Hogyan tudnám vele megértetni, hogy nem akarom bántani és ne szaladjon előlem? Ne rágcsáljon mindent?


Privát üzeneteket is szívesen fogadok, hogy mit-hogyan kéne csinálnom ezentúl vele kapcsolatban.

Köszönöm előre is!


2014. jan. 20. 15:12
 1/3 anonim válasza:
Sokat simogasd,és beszélj hozzá,hogy milyen szép és kedves nyuszi. Nekem bevált:)
2014. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elején még ne simogasd. Ne is csinálj semmit, csak tegyél el mindent, amit megrághatna és kerítsd el az olyan helyeket, ahova be tudna menni, pl szekrény mögött. Kíváncsi állatok, előbb-utóbb érdekelni fogja, hogy ki vagy te és mit akarsz:). Várd meg, amíg odamegy hozzád és akkor megsimogathatod, adj neki valami finomságot és egy idő után meg fog szelídülni, mert látja, hogy nem kell tőled félnie. Semmiképp se kergesd, mert ha egyszer megijeszted akkor utána nagyon nehéz dolgod lesz.
2014. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj be egy szűk szobába vele ott engedd ki beszélgessneki kicsit simogasd nyugtasd meg a hangoddal majd ha érdeklődik feléd te is kezdel fele nyulni akkor már jobban simogasd ezt sokszor
2014. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!