Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti milyen vitamint szoktatok...

Ti milyen vitamint szoktatok adni a hörcsögötöknek?

Figyelt kérdés
Lefogyott a hörcsögöm, és étvágya sincsen, szóval gondoltam, hogy kéne neki egy kis vitamin, hátha attól jobban lesz.

2014. febr. 1. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már öreg, akkor adhatsz neki bármit, nem fog segíteni rajta. :/ Én egyébként soha nem adtam egyik hörcsögömnek sem vitamint, mégis étek és virultak. :P
2014. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha öreg akkor valóban nem segit már semmilyen vitamin rajta. :(


De ha más miatt fogyott le, pl. betegség, akkor vidd egy hozzá értő dokihoz ő ad neki valami vitamint ami segit neki.


Vagy ha nem betegség miatt fogyott le, hanem mert rosszul tápláltad, akkor adj neki sokféle vitamint és olyan kajákat amitől hizni tud: dió, mogyoró, háztartási keksz, száraz kenyér, Versele Laga magkeverék!!, drops (különböző izekben lehet kapni), tejfölös főtt tészta, banán, mandarin, trappista sajt, túró, keményre főtt tojás, ketrecbe rögzithető vegyes izesitésű maggal összeragasztott rudak (sokféle van)...stb. nézz körül kisállat webáruházakban is, sokféle vitamin van!

2014. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyümi, zöldség(kivéve a k betűsek...)=finomság és vitamin egyben ... Nem kell neki vitamin! :D viszont igyon rendesen es aggy neki naponta 1fel diot(tord felbe aes igy a helyaval egyutt tedd be neki.. Mert ez igy még jo jatek is:D)sokk sikert!
2014. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Helyesbitek.. A gyümin es a zoldsegen kivul mas vitamin nem kell...
2014. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld! :) Ezek közül kb mindent kap, és még vitaminos magkevertet is, csak kicsit megijedtem, mert alig tudott mozogni, később még a szemét se tudta kinyitni. De most már él is virul, és eszik rendesen, meg újra érdeklödő, szóval nem tudom mi jött rá :D
2014. febr. 6. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!