Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Írnátok nekem a nyuszikról...

Írnátok nekem a nyuszikról saját tapasztalataitok alapján?

Figyelt kérdés
Vettünk kettő nyuszit! Édibédik, nem nagyok, eléggé fiatalok, 6-7 hetesek talán. Ha a hátára fektetem és a fülét simizem akkor nyugiba van, ez most akkor azt jelenti hogy szereti?
2014. febr. 2. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Torpenyul.hu fórumában sok-sok személyes tapasztalat van.
2014. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Édibédi meg minden, de ugye kettő ketrecet vettél? Tudod, az édibédi nyuszik felnőnek és ivarosok lesznek..
2014. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És te tudod hogy az én édibédi nyuszijaim lányok? meglepne ha kisnyúl lenne "párkapcsolatukból"!
2014. febr. 2. 19:57
 4/4 anonim válasza:

Az előző válaszolónak igaza van! mindenképp két ketrec kell nekik, akkor is ha mindkettő lány, mert a lány nyuszik pláne nagyon territoriálisak, ivarosodás után nagy valószínűséggel össze fognak veszni ha egy ketrecben tartod őket!


egyébként a nyuszikról: nekem egy oroszlánfejű lány törpenyuszim van, szóval mondhatom hogy a nyulak imádnivalóak, pörgősek, cukik és kis szeretetgombócok, de mindnek saját kis egyénisége van.

de amúgy igazi kis genyók is tudnak lenni miután ivarosodtak, mert akkor még a saját gazdijukra is féltékenyek néha, és morognak, de tény hogy ők még ilyenkor is cukik.

de ez sokszor magától helyrejön vagy ha mégsem akkor az ivartalanítás megoldja :)

2014. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!