Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tartsam tisztán a terrári...

Hogy tartsam tisztán a terráriumot?

Figyelt kérdés
Van egy törpesünöm, és minden héten egyszer teljesen kitakarítom. De nem tudok minden nap forgácsot cserélni, csak ahova odapiszkít, azt összeszedem, kidobom. A kereket is mindig összecsinálja, meg a tálját is, a világért nem hajlandó megszokni , hogy egy helyre végezze a dolgát. Viszont hiába takarítom nagyon büdös van tőle, nem tudom mit kezdjek vele. Valakinek valami ötlet?

2014. febr. 4. 16:26
 1/4 anonim válasza:
Szia! Bocsi hogy kérdésre kérdést írok, de van alomtálcája?
2014. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van neki persze, de a kis mocsok egyszer ment rá eddig, utána fogta az egészet és kiborította..

Úgy olvastam, hogy úgy kell rászoktatni, hogy ha valahova odacsinál, azt és a sünt rá kell tenni, és akkor majd megszokja, hogy oda kell menni. Nem nagyon akar ez így működni.

2014. febr. 5. 16:54
 3/4 anonim válasza:
nekem csak kezdetben csinált ilyet, én csak az "eredményt" raktam bele az alomba, és leszokott róla :) szerintem próbálkozz így
2014. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most is fogta magát, és telecsinálta a kereket futkosás közben.. Persze így ő is tiszta cucc lesz, tegnap meg is fürdettem, ma megint ugyanolyan. Nagyon imádom, de kezd az agyamra menni a kis mocsok :D Neki semmi se szent, bármit, bármikor, bárhogy lecsinál.. Csak az a baj, hogy így nagyon büdös van, hiába takarítom, meg fürdetem, nem lehet minden nap fürdetni.
2014. febr. 5. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!