Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam 2 tengerimalacot, mit...

Kaptam 2 tengerimalacot, mit tudnék tenni hogy ne féljenek ennyire?

Figyelt kérdés
Kaptam 2 tengerimalacot ma, különböző helyről származnak. Mind a 2 felnőtt fiú.Esélytelen őket összerakni mert ugrálnak meg minden, de külön is nagyon félnek. Hogy segíthetnék nekik hogy ne féljenek ennyire?
2014. febr. 7. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj... De tényleg, nekem már több is volt, egyik jobban rettegett mint a másik. Hónapok után lettek csak szelídebbek, beszélgettem velük, kézből adtam nekik a salátát, almát és még véletlenül se ijesztettem meg őket valamivel. Az októberben kapott két malac most tart ott, hogy nem menekülnek be a házukba, mikor meglátnak az ajtóban, de ez már haladás, mert jönnek nézelődni, hogy mit hoztam nekik. :) Mondjuk nekik az előéletük is borzalmas volt...
2014. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszélj hozzájuk sokat, előbb utóbb már a hangodról megismernek és megnyugszanak. Széna és friss víz mindig legyen előttük, és minden nap kapjanak zöldséget, vagy gyümölcsöt(azt ritkábban), mert kell nekik a C vitamin!


Most hogy vannak elhelyezve? Külön?


Az összeszoktatásról olvasd el ezt (de az egész honlap a malacokról szól):

[link]

2014. febr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elsoh 3 napban ne nagyon fogd vedd ki őket hadj szokjak akornyezetet nekem be valt
2014. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja es sokat beszelj hozzajuk.
2014. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!